Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csúnya arcú emberek, ti is...

Csúnya arcú emberek, ti is állandoan hordjátok a maszkot, szinte örülve annak, hogy el takarhatjátok a fejeteket?

Figyelt kérdés

En alapjaraton egy csinos alaku, szepen oltozkodo, magara nagyon igenyes (mindig tokeletes haj es oltozek, heti 6nap edzes stb) lany vagyok, az arcom viszont csunya, a fogaim borzasztoan elallnak.

A virus ota viszont megnott az onbizalmam.

Amikor a maszkom rajtam van az emberek elismeroen megneznek, szinte mindenki.

Azert mert az arcomat leszamitva minden 10/10-es (ez nem bekepzeltseg).

Van meg valaki, aki elore fel attol, ha mar nem lesz megszokott a maszk hordasa?


2020. aug. 13. 02:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont az a részem ocsmány, ami látszik maszkban is. 😂
2020. aug. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%
Mióta van ez a helyzet 1x volt rajtam maszk :P Csak azért mert egyszer mentem olyan helyre xDD
2020. aug. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
#2-es Azt hogy sikerült, nem jársz dolgozni, boltba sem?
2020. aug. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Én örülök hogy horthatok maszkot mert nincs egy baba arcu fejem,de nekem mázlim van mert én lány vagyok és így tudok sminkelni az is sokat dob az ember arcán így nem kell maszk.😀
2020. aug. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Én örülök neki, és jó lenne, ha maradna.
2020. aug. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Én azért szeretem a maszkot mert ásíthatok benne bármikor és a vonaton sem gáz ha tátott szájjal alszom. 😂
2020. aug. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Én is örülök neki. Maszk+napszemcsi+kapucni kombóval kb semmi se látszik a fejemből. Viccen kívül már gyerekkoromban is erre vágytam, amikor csúfoltak.
2020. aug. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Én a home office alatt kicsit hiztam, és tokám lett. 68 kg vagyok, szóval nem vészes, de engem zavar és megnyugtat, hogy a maszk legalább azt takarja.
2020. aug. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

Egyebkent nokent tudod mennyit szamit az, ha valakinek jo alakja van, jol oltozkodik es latszik, hogy ad magara...kva sokat. Ha tenyleg ilyen vagy es emellett van egy kevesbe szep arcod, attol meg ugyanugy oda lesznek erted a pasik :)


F25

2020. aug. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez fordítva van. Ha tehetném jnkább az alakomat takarnám el a maszkban az arcom helyett.😅
2020. aug. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!