Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, az zavarna titeket, ha...

Fiúk, az zavarna titeket, ha egy haverotok időnként rosszindulatú megjegyzéseket tenne másokra?

Figyelt kérdés
Hozzátartozóitokra meg rátok ugyan nem, de idegenekre, ha nem tetszik neki valami valakiben vagy valakikben az utcán mondjuk. Szóval néha elkezdene így ócsárolni nektek idegeneket, gyűlölködve beszélni róluk, meg néha még a halálba is kíván néhány embert. Hogyan viszonyulnátok ehhez?
2020. aug. 13. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szólék neki, hogy ne tegye, én nem vagyok erre vevő.

utána elbeszélgetnék vele arról, hogy egyáltalán miért teszi

2020. aug. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tuti elkezdeném neki magyarázni, hogy ne csak 1 oldalról nézze/lássa meg a dolgokat.
2020. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megmutatnám az utca másik oldalát, ahol tágasabb neki:))
2020. aug. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Engem az nem zavar ha megvan a saját véleménye, de ha szemmel láthatóan nincs megalapozva, mert nem tudhatja az adott személynek a hátterét, Én elszoktam egy kérdéssel intézni, amit félig felháborodva, lesújtóan, félig pedig poénos hanglejtéssel, haveriasan teszek fel, aztán általában magukba szoktak nézni, vagy visszavonják:

F*szért vagy ilyen előítéletes?!

Gyakori válasz rá: Jóvanna, igazad van.

2020. aug. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!