Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jelen pillanatban miért...

Jelen pillanatban miért gondoljátok azt, hogy érdemes élnetek?

Figyelt kérdés

Mi motivál benneteket jelenleg?


Amit 5 éve akartatok azt sikerült elérnetek, vagy inkább új célt tűztetek ki magatok elé?


2020. aug. 15. 12:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Megteremtettem amit akartam, ami a valós cél volt nálam rejtve. Szemben azzal amit az emberek gondoltak rólam:D Ez mindig is egyik legnagyobb előnyöm volt. Hiszen nem véletlenül szoktam mondogatni: Az vagyok, akinek látni akarsz-számodra:D


Még nincs új célom, most olyan várakozó állásponton vagyok-még a mérleg egyformát mutat bármire is gondolok.

2020. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Sokkal kevesebbet értem el ahhoz képest, amit lehetett volna. Ennek az az oka, hogy a nyugalom többet ér a pozíciónál, és kerültem, hogy hízelegni és helyezkedni kelljen. Sosem akartam embereket irányítani. Élvezem a jelen időt, tudok örülni az apróságoknak. Nem érdekel az, amit a társadalom sikernek tart.
2020. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Sikerült elérnem és büszke vagyok, de nem olyan, mint ahogy elképzeltem, úgyhogy kicsit furcsán felemás érzés.


Jelenleg nagyobb lakást szeretnénk, és családot alapítani a párommal, a jó munkahely és karrier már pipa, úgyhogy mindig van vmi új projekt és cél, ami felé lehet menetelni. :)

2020. aug. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Van két kutyám. Apám azt hiszem haldoklik. Így hát, ha rövidesen meghal, akkor a két kutyára nekem kell vigyáznom. Ezen kívül semmi más.


19/l

2020. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Idős szülőmre vigyázok, aki maga már nem boldogul. Szeretetben nevelt fel, megérdemli.
2020. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy mi motival??? :) Hat basszus az, hogy megszulettem.
2020. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5 éve vettem fel lakáshitelt, nemsokára letörlesztem. A szakmámban szerettem volna előrébb lépni, ez is sikerült, jobban is keresek, bár a módját nem így terveztem, ahogy alakult.
2020. aug. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem sikerül most sem elérni a célomat. 5 évvel ezelőtt egy hülye döntést hoztam...

Miért érdemes élnem? Tudok màst tenni, ha kaptam valamit, amit én nem is kértem?

2020. aug. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Négy válság vetett már vissza az előrehaladásban. Nem bírom az iramot velük szemben. Mire ledolgozom a veszteséget, jön a következő. Bokros, Medgyessy, a 2008-18-as nagy zuhanás, most meg a vírus. Túlélésre törekszem.
2020. aug. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Semmi nem motival, de minden nap seggberugdosom magam. Minden kipipalhato celom reg elertem, de a hegy tetejen ulve elmulik az az izgalom, ami felfele uton volt.

Azok a foldrajzi meg novenytani gyonyorok, amiket utazas alatt atelek, most varatnak magukra.

2020. aug. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!