Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarja mindenki megroham...

Miért akarja mindenki megrohamozni a boltokat csak azért, mert épp ünnepnap következik?

Figyelt kérdés

Anyámmal az élen... 1 napos ünnepnap lesz mittomén pl szerdán? kedden két hétre való kaját vesz.

Normálisan simán kibírunk 3-4-5 napot a vásárolt kajákkal (ételekkel na :D)

de ha 1 napig zárva a bolt hirtelen világvége van.

oké. elmegyünk a boltba. annyi ember van ott, mintha tényleg világvége lenne. Úristen 1 kib*szott napról van szó!!


aug. 20-án is. nem lesz bót. hát úristen mindmegdöglünk :D minek kell boltba menni? amúgy se mennénk. Komolyan nem értem.


2020. aug. 19. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
:DD
2020. aug. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Minden ünnep ilyen.
2020. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Emberi pszichológia. Ha valamit elvesznek tőled, hirtelen sokkal fontosabbnak érzed. Mikor anya el akarta kérni a tesóm számára a régi magnómat, amit kb. 5 éve be se kapcsoltam, rögtön kedvem támadt kazettákat hallgatni, és három napig azt csináltam. Nem direkt irigységből csináltam, egyszerűen ilyen az emberi lélek.
2020. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy anyukádnak a főzéshez friss alapanyagokra van szüksége.
2020. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Ez van ezt kell szeretni.
2020. aug. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4. a-aa :D sosem főz frissen vásárolt dolgokból. Ha főz akkor előkotorja a konyhából kamrából :D

3: ééé igen. legalább tudom, hogy más is érzett már így :D

De ezt a vásárlási dolgot tényleg nem értem.

2020. aug. 19. 18:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert félnek. Mert úgy gondolják, hiánygazdaság van. Mert félnek, hogy ismét zárások lesznek. Mert népünk versenyszellemben él mindennel és mindenkivel szemben.
2020. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A lezárások előtt is ilyen volt mindenki :d Születésem óta. 20 éve :)

Születésem óta hallgatomanyámtól, hogy híí boltba is kell mennünk, holnap zárva lesz minden.

Azta. mindmegdöglünk.

2020. aug. 19. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!