Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs motivációm, mit csinálja...

Nincs motivációm, mit csináljak magammal?

Figyelt kérdés

Semmihez sincs kedvem, csal aludni és számítógépezni. Egyetlen egy célom van , meginni egy nap 2 liter vizet, más nem érdekel. Most csinálom a busz jogosítványt, de megtudtam, hogy a sofőr takarít, én meg nem fogom más hányását pucolni, szóval már az sem érdekel. Dolgozni sincs kedvem még ha lenne is munka egyáltalán nem érdekelne, szüleim ameddig megdobnak kajával meg van vizem addig semmi sem érdekel. Érdektelen ember vagyok, jó ismerősök sem keresnek sehol tavasz óta nem beszéltem senki ismerőssel mert nem kerestek. "Miért nem keresem én?" azért mert nincs miért, mi legyen a kérdés? Mit csinál? Tanúl, dolgozik, csajozik..


Nem gondoltam volna, hogy 24 évesen ide jutok, hogy nem érdekel semmi csak a kaja, viz és a gépezés. Ja meg az, hogy éjjel sajnáltassam magam egy anonim oldalon.



2020. aug. 20. 00:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Vallással próbálkoztam, de semmiben nem tudok hinni.
2020. aug. 20. 00:46
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Kezdj el nézni egy jó sorozatot, nekem szokott segíteni amikor a motiválatlan időszakaimat élem. Néha kicsit értelmet nyer vele az élet, várom a következő részt, megveszem könyvben is ha van pl Trónok harca, kutatok a szereplőkről infókat, beszélgetek olyanokkal akik szintén szeretik és felteszek kérdéseket róla mondjuk itt :D stb stb. Valahogy a napok is elviselhetőbbek amikor van valami amit élvezettel csinálok.
2020. aug. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szökés, Totál szívás, Mentalista,Monk, Harmadik műszak, Doctor House, Doctor Murphy, ezek amik megfogtak, több nagyon nem jön be. South Park 17. évadtól a Family Guy, a Rock és Morty -ig lefoglalt, de a BoJack Horsman pl. nem tetszik se semmi más pl. Archer sem..


Film hmm, az meg vagy nincs fenn neten vagy tele van reklámmal, inkább nem nézek filmet.

2020. aug. 20. 01:22
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
ez most komoly kérdés? fura ez a víz fétis:)
2020. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt honnan veszed hogy a sofőr takarít? Akkor legyél kamionos vagy vonatvezeto hév metro stb az egész metrót tuti nem a vezető takarítja.

Am meg ha a szüleid nem cseszegetnek akkor kit érdekel hogy cseszed el az időd majd ha valami bajuk lesz mehetsz takarítani mert gyakorlat és szakma nélkül mashova nem vesznek fel haha

2020. aug. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!