Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az alábbi véletlenszerű...

Az alábbi véletlenszerű hobbik/érdeklődési körök közül melyik érdekel titeket leginkább?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert engem főleg ezek érdekelnek, teljesen függetlenek egymástól, és kíváncsi vagyok kinek mi az ami ezek közül a legkedvesebb. Ha több is van, akkor azt jelöljétek meg ami a leginkább érdekel titeket. :)

2020. aug. 20. 01:33
A kérdező szavazást indított:
labdarúgó-világbajnokság és Európa-bajnokság
olimpiák
Forma-1
Marvel Bosszúállók
Star Wars
GTA
Gyűrűk ura
sportautók és luxusautók
szép és szexi színésznők (pl. Gal Gadot, Scarlett Johansson)
ezek közül semmi sem érdekel
76 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valahogy ez sekélyes. :D Nem tudok róla órákat beszélni, mindegyik olyan "szép meg jó és igazából ennyi" kategóriába esik.

De érintőlegesen érdekelnek, inkább a gyakorlati oldaluk. Például a játékfejlesztés, a forgatókönyvírás, az önvezető autók, mivel aktívan sportolok, így mindenféle sportág, edzési módszer, életmód, néha szoktam is meccset nézni, de nem jellemző.

2020. aug. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Felsoroltál 7-8 olyan dolgot, ami javarészt a képernyőbámulásról szól. Oké, Hungaroringre éppen ki lehet jutni, meg LotR, Marvel, Star Wars kiadványokat olvasni... De az ilyen fandomok megbeszélése javarészt áttevődött az online térbe.


Bocsi, nem beszólni akartam, csak szúrta a szememet. Ennél még én is aktívabb vagyok, ami már nagy szó. Elnagyolva az érdeklődési köröm:

- hobbiállatok

- kreatív hobbik

- kert/növények.

Fandomba kamaszkorom óta nem sikerült belemásznom. Szeretem pl. a Gyűrűk Urát is, de nem annyira, hogy Sindarin nyelvjárásokról vagy az orkok harcmodoráról értekezzek órákat.

2020. aug. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sportautók és szexi színésznők lettek volna esélyesek pár éve, de ma már nem.
2020. aug. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én időmben (40 vagyok) még olyasmi volt hobbi, amit csinálni kellett. Ezeket meg főleg nézni. Mert gondolom nem az olimpiára akarsz kijutni hobbiból :D

Próbálj ebből kitörni szerintem

2020. aug. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olimpia, Forma-1, Marvel filmek oké.

Pont a hetekben kezdtem el Marvel filmeket nézni, mert eddig egyet sem láttam. Forma-1-et meg Olimpiát meg megnézem, ha épp megy a tv-ben, legalábbis az úszás érdekelne, mert pont most kezdtem el komolyabban úszni.

Forma-1-en meg még dolgoztam is, szóval jöhet.

2020. aug. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ezotéria érdekel
2020. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A “szép és szexi színésznők” mióta hobbi??? Bocsi, de tényleg nem értem.
2020. szept. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!