Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire költöttétek a ballagási...

Mire költöttétek a ballagási pénzeteket?

Figyelt kérdés

Mennyi pénzt kaptatok, illetve mit vettetek belőle? Mennyit hagytatok meg "tartaléknak"?


Nem ötletek keresek pénzelköltésre, csak simán kíváncsi vagyok.



2020. aug. 21. 08:56
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

"Feltettél egy kérdést, amire nemleges választ adtam."

A kérdésem nem eldöntető volt, így nem lehetett idevaló, hasznos ÉS nemleges választ adni. Ha úgy fogalmaztam volna, hogy ("Vol-e ballagási pénzetek, ha igen, mire költöttétek?"), akkor elfogadható a választ. A kérdés megfogalmazása kizárja azt, hogy olyanok válaszoljanak, akik nem érintettek a kérdésben.


Nem hiszem, hogy bármilyen jelét adtam volna annak, hogy rászorulok arra, hogy valaki itt a kérdésem alatt - attól teljes mértékben eltérve - tudomásomra adja, hogy nem mindig fenékik tejfel az élet.

Visszatérve a virágos kertes példámra, én is mondhattam volna a képzeletbeli kérdésre, hogy hát csak azért válaszoltam azt, hogy nekem nincs kertem, hogy tudomására adjam a nagyvilágnak, hogy nem mindenki engedheti meg magának, hogy a kis panel lakása mellett kertet tarson/kertes házba lakjon.

Nem attól nyílik fel a fiatalság szeme, hogy szembesítik őket azzal, hogy 50 éve ezt meg azt nem lehetett.

2020. aug. 21. 10:21
 12/24 anonim ***** válasza:
91%
Ha jól emlékszem, harmincezret kaptam, és mindet megtartottam.
2020. aug. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Közben köszi azoknak, akik normálisan válaszoltak a kérdésre.:)
2020. aug. 21. 10:32
 14/24 anonim ***** válasza:
52%
Még ha kaptam volna.. xD
2020. aug. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

80 ezer ft .

Ruhakat vettem, mert alig voltak ruhaim.

2020. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Rég volt már, nem nagyon emlékszem, de kb. 20-30 ezer Ft lehetett, vagy egy picit több. Hozzátettem a többi spórolt pénzemhez, és megvettem belőle életem első Hi-Fi erősítőjét, ami természetesen azóta is nagy becsben tartva, kifogástalanul szolgál.
2020. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Az enyemet is anyam vette el :( kb 50 ezret kaptam, 2016-ban ballagtam.
2020. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
92%

150.000 volt, laptopot vettem belőle.

Nem volt a legjobb vétel, ugyanis én sokkal jobban szeretem az asztali gépeket, de a koliba vinni praktikusabb volt ez.

Másfél év után aztán már nem voltam kolis, és el is adtam a laptopot. Utána nem emlékszem már, mit vásároltam az árából. Talán azt adtam bele egy jobb kazán megvásárlásába.

2020. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
94%

Nyolcadikban nem kaptam, majdnem kitűnőre végeztem, és semmit nem kaptam, a padtàrsam megbukott és 60 ezer forintot kapott...

Gimiben egy huszast kaptam nagyszüleimtől, szüleimtől akkor sem kaptam egy "dögölj meget" sem.

Nem költöttem el, félreraktam, nem vagyok nagy pénzköltő, nagyon ritkán költöm evésen és bulizàson kívül magamra. Bár bulizni is ritkán megyek.

Most egyetemre akarok menni, valószínűleg ha bekerülök is amd annyit fogok kapni, hogy "úgysem fog sikerülni". Szokás szerinti duma faterom részéről.

2020. aug. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
92%
A koronavírus járvány miatt nem volt ballagásom így nem is ünnepeltük meg. Se a ballagást se az érettségit.
2020. aug. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!