Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire költöttétek a ballagási...

Mire költöttétek a ballagási pénzeteket?

Figyelt kérdés

Mennyi pénzt kaptatok, illetve mit vettetek belőle? Mennyit hagytatok meg "tartaléknak"?


Nem ötletek keresek pénzelköltésre, csak simán kíváncsi vagyok.



2020. aug. 21. 08:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Kamerára, de természetesen az évek óta gyűjtögetett zsebpénzemet is beleadtam.
2020. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

"De az látom most is szokás, hogy olyan dolgokba kotnyeleskedjetek, amihez semmi közötök..."

Mert neked aztán sok közöd van van ahhoz, hogy mások mennyi pénzt kaptak és mire költötték. Hü**e kis gyökér! xD

2021. júl. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
65 000 forint. Vettem belőle egy olyan 35 000 forint értékben TV-t és két PC Guru kiadást (pont akkor jött ki az új kiadás, és megvettem azt az előző utolsó példányával). A többit meg félretettem. Húgom kb azonnal eltapsolta az egészet értelmetlen hülyeségekre, annyi biztos.
2022. márc. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nemis tudtam hogy ezvszokas... 2009ben ballagtam. Pedig elegge jo Modus csaladbol szarmazom de sokaig eletunk kulfoldon... Lehet ez csak Magyar szokas?
2022. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!