Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha wattpad-en írnánk egy...

Ha wattpad-en írnánk egy fanfictiont a családi kapcsolatok kategóriából, milyen elemeket tennél bele?

Figyelt kérdés

2020. aug. 23. 16:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az itteni kérdésekből szemezgess, úgyis mindegyik nagy része fanfiction, meg nem értem minek kell fanfiction máshova, amikor itt már évek óta az megy.
2020. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Ha a #99-es válasz tartalmát nem találod meg egy Wattpad sztoriban is minimum részben, fizetek Neked egy retúrt Ibizára. :D

2020. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
A vérfertőzőmániást. Írhatnál arról fanfictiont, hogy mi vesz rá valakit hogy azt hazudozza hogy a húga, unokatesója, akármilyen nőrokona rá akart mászni, miközben sanszos hogy ezek a rokonok nemhogy nem mozdultak rá, de nem is léteznek.
2020. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A tinilány húgom most szakított az 52 éves barátjával és azóta folyamatosan engem ölelget, puszilgat, úgyhogy muszáj lesz elköltöznöm, de a szüleim annyira toxikusak, hogy nincs erőm önállósodni. Ezért inkább bányámék hűtőládájában pakolgatom ide-oda a húsokat meg a csontokat. De múltkor, amikor pakolásztam csak egy alsógatya volt rajtam, az unokatesóm pedig meglátott benne.
2020. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A #4. válasz a manapság “Családi kapcsolatok” kategóriába írt összes kérdés Maggi leveskockája.
2020. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Martinos sztorik.
2020. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
A toxikus szülős sztorit is lehetne tovább fejtegetni. Mondjuk egy fejezetet szentelni neki, hogy “az alkoholista anyám hogyan lógatja a meztelen testét otthon”.
2020. aug. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
A húsos kérdést de szerettem :D
2020. aug. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Gonosz szülő, anyós, mostoha, tesó, unokatesó, irigy barátnő mindenképp legyen benne. Lehetőleg a vegánság is kerüljön elő, minimum egy hűtlen házastárs is
2020. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha más kategória is érdekel, akkor Balázska kérdéseit se hagyd ki. Esetleg azt a szerencsétlent sem, aki non-stop Evridikiről és Petra Freyről kérdez.
2020. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!