Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szoktál trollkodni?

Miért szoktál trollkodni?

Figyelt kérdés

#trolloLOL
2020. aug. 23. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Mert imádok az ostobákba rúgdosni. Jólesik.
2020. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Válaszokban: amikor már előre látom, hogy valaki annyira ostoba, hogy egy vitát nem lehet levezetni vele, vagy az értelmes válaszra csak nyomatná tovább a hülyeséget, akkor marad a trollkodás.


Kérdésekben: mert szórakoztató, amikor mindenki komolyan vesz egy tök hülye kérdést, és felrobbannak tőle.

2020. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
A becstelenséget, hazugságot nem bírom szó nélkül megállni:D
2020. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%

Csak a hülyékkel trollkodok. Jólesik, hogy belekötök, ezáltal levezetem a feszkót és növeli az önbizalmam. A normálisakat sose csesztetem, nincs miért.

Amúgy egy tök átlagos családanya vagyok, higgadt, normális légkörrel magam körül, normális egzisztenciával, tele szeretettel, és pozitív gondolkodással :)

2020. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
8%
Inkább ti vagytok a hülyék, hogy trollkodtok. Tök normális kérdésekre se szokott normális válasz érkezni sokszor.
2020. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem szoktam
2020. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

#5


Tudod ha itt mindenki hülye és csak te vagy okos, akkor ajánlom figyelmedbe a következő viccet:


Megy egy fószer az autópályán, és hallja a rádióban hogy valami barom szemben közlekedik a forgalommal.

Erre ő:

-nem csak egy, az összes

2020. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ajánlom, hogy olvasgass több kérdést, mert láttam, hogy egy teljesen normális kérdésre 5 troll válasz érkezett.
2020. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
5%
Mellesleg pont az szokta lehülyézni a másikat aki pont, hogy hülye.
2020. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

*Amúgy egy tök átlagos családanya vagyok, higgadt, normális légkörrel magam körül, normális egzisztenciával, tele szeretettel, és pozitív gondolkodással :)


Ha ez lenne, akkor nem mondanád sosem magadról.

2020. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!