Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dolgozik valaki Ausztriában/Né...

Dolgozik valaki Ausztriában/Németországban gyárban?

Figyelt kérdés

Mi kb. egy hete kezdtük a párommal, borzalmasak a tapasztalataink, hozzá kell tennem, osztrák gyár, de azon a részlegen csak magyarok dolgoznak. Húsipar, de nem is magával a munkával van bajunk, inkább az emberekkel. Semmiben nem segítenek, nem mutatják meg, nem tanítanak be, csak beszólogatnak, köcsögösködnek, de elvárják, hogy minden elsőre kisujjból rázzunk ki.

Kinek milyen tapasztalata, élménye van?



#Ausztria #gyár #csirkecsomagoló
2020. aug. 25. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol ez van ahol magyarok dolgoznak egy nagy csoportban. Egy ismerősöm Nmetországban dolgozott gyárban, ő is ezért panaszkodott. Mondjuk az ismerősöm kiosztotta őket, közölte velük, hogy ők is nulláról kezdték. Én Angliában élek, itt is hasonló helyzet volt. Autógyárban kezdtem, több magyar dolgozott ott, és bámulatos volt, hogy miképpen taposták a saját honfitársukat. Én kiléptem, most olyan helyen dolgozom ahol egyedül én vagyok magyar. Így a legjobb.
2020. aug. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szörnyű egyszerűen! Én ma konkrétan munka közben sírtam, mert már nem bírtam magamban tartani. Sajnos ilyen érzékeny vagyok, és kibukott belőlem,de hát elég gáz, eztán meg majd hallgathatom vissza, hogy "ha nem bírja menjen haza a kislány". De mindegy r**adjon meg az összes. 😂

Egy baj van ezzel a kiosztással, hogy ők "tanítanak be" elvileg, na most ha még befázok, végképp nem fog segíteni egyik se.

Jó lenne olyan helyre menni, de hiába van nyelvvizsgám, nagyon nem megy ez élő szóban sajnos, szerintem túl gátlásos vagyok, és azért, párom pedig egyáltalán nem beszél németül. Így, plusz kocsi nélkül, hát elég cumi.

23/N 27/F

2020. aug. 25. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Legalább megéri pénzügyileg kint dolgozni ilyen stressz melett?
2020. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok biztosra mondani semmit, mivel most kezdtünk, ez a második hetünk. Elvileg 1500-1600 euró, mínusz lakbér+kaja amit ott fogyasztunk a cégnél (fizuból vonják utólag).
2020. aug. 26. 15:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Szállást a munkáltató adja? Mert az sem olcsó sajna. A lényeg, hogy érezhetően többet félre tudtok-e rakni, azonos körülmények melett itthon is.
2020. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Biztosítanak persze, jelenleg se konyhánk, se mosógép, se mikró. Csak a szoba, majd lesz másik hely, de nem tudják megmondani mikor.
2020. aug. 27. 03:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!