Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az a megválaszolatlan...

Mi az a megválaszolatlan kérdés, ami a legjobban foglalkoztat titeket?

Figyelt kérdés
Úgy az egész életeteket tekintve, legyen az bármivel kapcsolatos, mi az az egy kérdés, aminek a válaszára a leginkább kíváncsiak lennétek? Nyilván olyan amire valamilyen okból nem kaptatok még, vagy nem kaphattok választ.

2020. aug. 25. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Mi van a halál után?

Tényleg volt evolúció (majomból ember)?

Mik az Egyház nagy titkai, pl azok az iratok amiket kihagytak a Bibliából?

Milyen volt az ókori emberek valódi élete?

2020. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Hogy milyen engedély kell itthon komodói varánusz tartásához.
2020. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Az evolúció nem volt hanem van. Tessék utána nézni ha már életed nagy kérdése.
2020. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha most nem az életünk személyes részeiből kell kérdéseket válogatnunk, hanem kicsit tágabban értelmezhetjük a dolgot, akkor engem egyformán érdekelne a teljes igazság az űrlényekkel és a szellemekkel kapcsolatban is.
2020. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Én fiatalon lettem árva és főként a saját illetve a családom múltjával kapcsolatos kérdéseim lennének, amik néha előjönnek. Teszem azt kik azok a rokonaink, akik kint vannak Ausztráliában és Kanadában? Hogy hívják őket, hogy találhat ám még őket? Vagy gyermekkoromban milyen gyógyszerekre voltam allergiás? Ez csak néhány konkrét kérdés ami felmerült az elmúlt években de nem találtam ezekre például választ.
2020. aug. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ki vagyok valójában.
2020. aug. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Hogy kerültünk ide mindannyian? Mi van a Világegyetemen túl? Mi van a halál után? Ha a vallás valóban "hazugság", akkor a Biblia egyes darabjait miért találtàk meg a világ különböző pontjain? Nagyon sok hasonló leírást találtak a világ különböző részein kb egyidőben.

Miért ilyen sorrendben van az ABC? Miért igazságtalan az élet? Miért van az, hogy valaki 20 évesen egy percet nem dolgozott és autói, motorjai vannak, valaki meg állandóan dolgozik és alig van neki mit ennie is?

2020. aug. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
Ki vagy Doki?
2020. aug. 26. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

1, Miért nem érdekli a nőket jobban a fizikai agresszió?;

2, Miért nincsenek alapból lábfétises nők?

2020. aug. 26. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit titkol a kormány és az egyház? Vagy másképpen igazak e az összeesküvés elméletek?
2020. aug. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!