Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek töröljem le magam...

Szerintetek töröljem le magam Facebookról?

Figyelt kérdés
Eddig semmi jó nem származott belőle. Eddig csak a suli miatt volt, hogy értesüljek a fejleményekről, de mióta nem sulizok azóta nagyon ritkán használom, mindennap unalmas sztorik, semmi érdekes. Ismerősök közül 1 van aki írogat nekem, de lehet beszélek vele, hogy váltsunk emailre vagy telóra, mert nem sokáig leszek fönt. Sőt egyszer nagyon megbántam, mert 2 csaj az osztályból nézegette random a képeimet és röhögcséltek az egyik rövidi hajas képemen, és ezt a barátnőmtől tudom. Másik meg messengeren véletlen elküldtem egy ciki filteres képet magamról egy csajnak akinek pont nem kellet volna, mert hiába kértem hgy ne küldje el senkinek másnap a barátnőmtől hallomm vissza, hogy a wcben erről beszélgettem. Másik meg egyszer küldtem meztelen képeket egy pasinak, mert hülye voltam, azóta nem regálok már a perverz képeira, folyton küld a nemi szervéről képet és nekem már elegem van belőle, de nem akarom, hogy vissza éljen vele bár bízok benn, mert átbeszéltük és normálisnakk tűnik. Deegy életre megtanultam, hogy meztelen képet neten ne küldj senkinek. Azóta is lelkiismereturdalásom van miatta és ribinek érzem magam. szerintem ő is érzi, hogy ignorálom, mert nem reagálok rá nagyon. viszont ha törlöm magam akkor nem tud megtalálni már és mindegy lenne végülis. Egyedül rokonom küld néha ilyen linkeket videókról stb, de nélküle is meg tudok lenni. Most hogy dolgozni fogok semmi szükségem nincs rá. Aki akar az megtalalál emailen vagy mobilon, nem hallotam egy munkahelyről se ahol követelmény a facebook. Szóval hogy másszak ki ebből a mizériából? Nagyon vacakul érzem magam. Hogyan közöljem vele, hogy ne küldjön több képet? ja és ami zavar a fbban hogy vadidegen emberek jelölgetnek be és nem tudom hogy találnak meg. Egyikük egyszer valami szexi videón látott de kétlem, mert nem csináltam semmi videót magamról..Szóval megéri teljesen letörölnöm magam faebookról és messengerről? Ja meg a messenger, hiába írogatok a régi ismerőseimnek, látják max de szrnak visszaírni. 5 chatem van és senki nem ír rám csak a barátnőm..Szóval semmi értelme. Van itt olyan akinek hasonló története van, vagy nincs egyáltalán facebookja? Egyszerűen már unom, ha letörölném magam szerintem sokkal jobban érezném magam. Képeimre is alig kapok pár likeot, és max 15 ismerősöm van amiből a fele nem reagál. 24L. Trollok ne itt unatkozzatok kérlek, privátokkal ne bombázzatok.

2020. aug. 26. 01:53
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha úgy érzed, ettől jobban éreznéd magad, akkor töröld azt a vackot, úgy ahogy van. Nem vesztesz vele sokat, max a sok tömegember magamutogatását, de az nem hiszem, hogy hiányozna. Én is törölném, ha nem kellene az iskolai információk miatt. Ha pedig a messengert meg akarod tartani, elég deaktiválni a fiókot.
2020. aug. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából egyiket sem akarom mert fölösleges nekem és helyet foglal, sokat. Én elvagyok egy nap fb nélkül simán, nem is hiányzik. Tényekből simán értesülök a világhirekről. Emailem van. Iskola miatt meg már nem kelll szerensére. Asszem törlöm magam, max rokonomnak sólok, hogy hé törlöm magam mert nincs értelme és ne lepődjönmeg azt ennyi. Nem hiányozna, ha meg valaki emiatt nézne le mert niccs facebookom, nos hozzá nincs mondanivalóm ,mert nem facebook határozza meg az embert...sokan nagyon fügök lettek sajnos és láttam pár kommenet hogy el nem tudják képzelni nélküle, és fennhangban közölte ezt...nagyon ritkán néztem fel fb akkor is unalmas vol.
2020. aug. 26. 02:18
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

"Tényekből simán értesülök a világhirekről."


Ójajj...

2020. aug. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-asjo nem csak onnan. csak példa volt..
2020. aug. 26. 09:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobb, mintha az M1-et mondta volna.
2020. aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tények, interneten is böngések, szóvalnyugi. egy darabig mnegtartomm de látom hogy amunkamiatt nem kell úgysem mert mind idős nénike és anmúgy sincs értelme már. van emailem az boven eleg. :)
2020. aug. 26. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!