Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ennyit ad az önbizalom?

Tényleg ennyit ad az önbizalom?

Figyelt kérdés

Önbizalomhiányom volt, és még mindig van egy pici, de reálisan látom magam. Nem gondolom magam szépnek és csinosnak, csak átlagosnak. A 2019-2020-as évben több sikerélményre tettem szert, mint eddig, egész életemben. 2 diákolimpián is indultam, fociban és floorballban is. Mind a kettőben megszereztem a csapat legjobbja oklevelet, floorballban mesterhármasom is volt. Most kerültem be egy másik suliba, ahol viszonylag könnyen megbarátkoztam több emberrel is. Elkezdtem futni, és már 11 perc alatt le tudok futni 2 km-t. Elkezdtem tornázni és futni, ami még nem látszik rajtam, de remélem hamarosan látszani fog.

Eddig egy fiú se tekintett rám jó csajként, és nemegyszer beszóltak már ismeretlenek a kinézetemre. Tegnap mentem busszal és odaült mellém egy srác, hogy de jól nézek ki, meg nem akarok-e vele találkozni. Meg az insta képeimet is többen likeolják, és ha összehasonlítom a régi képeimet az új képekkel, szinte teljesen más, mintha nem is én lennék a képeken. Pedig nem pucsítós képeket rakok ki, nem sminkelem magam és nem is használok filtert. Nagyon sokan mondják, hogy megváltoztam előnyömre, és milyen jól nézek is ki, pedig még a ruháimat se változtattam meg, a frizurámat se. Tényleg ennyit ad az önbizalom?


2020. aug. 28. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egészséges önbizalom látszik, jobb lesz tőle a kisugárzásod.
2020. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg ennyit számít az önbizalom, hiszen ez adja a vonzó kidugárzást.
2020. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha Hitlernek nem lett volna önbizalma lett volna második világháború?


Megnézhetem az Instagram-os képeidet? :)

2020. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!