Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » El szoktátok olvasni a kérdésh...

El szoktátok olvasni a kérdéshez intézett, fél-egész oldalas, sűrűn írt "regényeket"?

Figyelt kérdés
2020. aug. 30. 14:22
A kérdező szavazást indított:
Mindig figyelmesen elolvasom
Csak átfutom
A stílusról ráismerek a kamusra és lapozok
35 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Ha érdekel, igen, de van, hogy az első néhány mondatból látszik, hogy ugyanezt a hisztit fogja folytatni, esetleg olyan szar a helyesírása, hogy nem vagyok képes végigolvasni az egész szöveget
2020. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdéstől függ igazából.
2020. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha normálisan van fogalmazva, helyesen írva és tagolva van. Egyébként nem.
2020. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem, mert tudom kamu, de már ahhoz sincs kedvem, hogy leírjam válaszban, mert úgy sem veszik észre az emberek. Nyilvánvaló kamu kérdésen is 10 oldalakat összeírnak és egymást szidják a válaszolók, meg a kérdező tipikusan megvezeti őket. Ez mindennapos itt.
2020. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még akkor sem ha normális dolgot ír, mert régebben, nagyon régen párszor elolvastam ilyeneket és bőven elég lett volna negyed annyit írni hogy érthető válasz legyen és nem egy komplett regényt.
2020. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kár volt a 4-est lepontozni, mert magam is egyetértek vele, ezért is szerepelt a szavazási opciók között a lehetőség.

Aki elég régóta gyakorizik, az csak ránéz és felismeri a szószátyár kamut, majd válasz nélkül továbblép, ahogy a 4-es és én is tesszük.

Akinek kétségei vannak, az nézze meg a 30 napos listát, van aki 5-600 kérdést ír ki EGY HÓNAPBAN! Az durván napi 20 kérdés!

Nem kell hozzá sok idő, ezeket megismerni.

2020. aug. 30. 15:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdés-, kifejtés-, és hangulatfüggő, de általában igen.
2020. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!