Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a maszk viselésről?

Mit gondoltok a maszk viselésről?

Figyelt kérdés
Szerintem egy jó kis darab. Én szeretem,kiegészítő lett mint pl a sál. Én nem fulladok benne. De a vírustól nem véd. Több orvos is megfertőződött,sebészi maszkot viseltek. Csak az FFP3 maszk véd.

2020. aug. 31. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Hű de eredeti kérdés...
2020. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem nyújt 100% védelmet, de lényegesen csökkenti a ki/bejutó esetlegesen káros részecskék számát. Nekem az egyetlen bajom vele, hogy szemüveges vagyok és felvétel után vagy 5 percig igazítanom kell, hogy ne párásodjon. Különösebben nincs róla pozitív vagy negatív véleményem, úgy vagyok vele, hogy rajtam aztán ne múljon a védekezés szóval hordom.
2020. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Használom, mert kötelezo. Egyébként én is szemüveges vagyok, lehetetlen az orromra is felrakni, mert nem látok benne a párától.
2020. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Engem nem különösebben zavar. Felveszem mert előírás és kész.
2020. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Értelmét nem látom gumikesztyű nélkül, de használom, mert kötelező
2020. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
Ahol kell bolt vagy orvosi rendelő ott legyen bevezetve. De iskolàba mi a f_nak? Xd meg a tömegközlekedès nèha oke. De örökkè ezt nem fogjuk èlni mert egy jàrvàny nem tarthat annyi ideig. Amugy 40 fokban pusztul minden virus csak a hidegben van sok betegsèg. Ezt az alap dolgot nem tudjàk itt a virològusok ja de mindig hordj maszkot xd èn levettem a maszkot sokszor a buszon vagy hèven , vagy ilyenek mert ez nem normàlis hogy 40 fokba hordjad xd beleizzadsz ès belefulladsz .
2020. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

Hordom, mert kell. Mondjuk az tetszik benne, hogy elrejthetem az arcom :D


Azt nem szeretem hogy - mivel ha már hordom, akkor igyekszem tisztán és sterilen tartani, hogy legyen is haszna - ha indulok valahova folyton azt kell lesni hova csomagoljam, mibe, használat után hova teszem majd és többet is viszek, mert múltkor is leejtettem a földre ami nálam volt...


Szóval én a táskát is utálom hordani típus vagyok, ez zavar benne egyedül, hogy külön vinni kell. :D

2020. aug. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Első! Neked mi bajod? :D
2020. szept. 1. 13:08
 9/14 anonim ***** válasza:
30%

Nem szeretem, mert:

-szétrombolja a szakállam

-időnként rámjön benne a fulladásos oxigénhiányos téma és akkor muszáj levennem

-alapvetően jobb, szabadabb volt az élet, amíg nem kellett hordani

-pluszba egy pont, barátnőm mindig erősen sminkelte magát alapozóvan meg efféle dolgokkal, mert úgy érezte jól magát. Mostmár ezt nem teheti meg, mert befogja a maszkot.

2020. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

hordom, mert kotelezo, nem rinyalok miatta.

akinek meg olyan gyenge a tudeje, hogy “belefullad a maszkba”, mint itt az elozo valaszolok kozott irtak, az ne nagyon menjen utcara, mert a koronavirusba akkor meg belehal.

2020. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!