Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert tartanak tolem az emberek?

Miert tartanak tolem az emberek?

Figyelt kérdés

Peldaul mikor valakik elvannak es en megjelenek mindenki halal csondben van, meg csaladi ebeden is ha en ottvagyok mintha nem mernenek beszelni, iskolaban szinte a tarkomon ég a sok átok amit a hátam mogott kapok es visszahallom. Pedig kifejezetten jo embernek tartom magam, segitek masoknak. Es a hatam mogott mindig megkapom hogy bekepzelt vagyok, köcsög, barmit csinalok, ha levagom a hajam ha atfestem ha mashogy oltozok kifuguraznak, de csak kizárólag a hatam mögött. A szemembe soha nem kaptam mert bele se mernek nezni.

Megszoktam mar reg de sosem ertettem mit hibazok, sportolok, jo tanulo vagyok, csúnyának sem tartom magam, es kedves vagyok. Aki akar annak kepet is küldhetek magamról hogy mi olyan irritalo rajtam.



2020. szept. 1. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Küldj.
2020. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Edit: 18/F, es nem rinyalni jöttem, de orulnek ha tudnatok tippeket adni mit csinaljak, mert jol esne neha ha csak egyszer valaki visszamosolyogna vagy egy kis empatia vagy valami. Mar sokszor nem is nezek masok szemebe mert nem akarom latni ami az arcukra van irva.
2020. szept. 1. 13:44
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagy egy kicsit paranoiás? Az meg, hogy a hátad mögött beszélnek, tipikus emberi tulajdonság, nem is érdemes foglalkozni vele.


Na muti azt a képet!

2020. szept. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán a társasági megnyilvánulásod túl haláli-fagyasztó s a "kasszással" egy asztalnál-teremben...hmmm:)))


Feszült vagy, mint a hasmenéses a buszmegállóban;)

2020. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"mert jol esne neha ha csak egyszer valaki visszamosolyogna vagy egy kis empatia vagy valami"


Joker is pont ugyanezt várta el, aztán látod mivé lett.

2020. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyire félelmetesen nézhetsz ki, esetleg mert tudják hogy egy pillanat alatt kinyírnád őket (én magamból indulok ki) de ha már pár ember megismerne, és kiderülne, hogy milyen kedves vagy igazából, lehet nem érdekelne már a többiek vélemenye, vagy egyre több ember szeretne meg.
2020. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!