Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek az életemmel,...

Mihez kezdjek az életemmel, ha nem akarok dolgozni? 25F

Figyelt kérdés
Semmi kedvem munkahelyen gürcölni napi 8-12 órában még évtizedeken keresztül. Nem nagyon értek semmihez meg nem is igazán érdekel sok minden. Nem bírom a kötött napirendet az ún. "mindennapi teendők" pl. bevásárlás is teljesen kikészítenek.
2020. szept. 1. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Büdös a munka? De amit a keresetedből vehetsz, az nem büdös? Ezt a logikai lépést csak az nem tudja megérteni, akit eltartanak. Vagyis neked valaki főz, mos, ellát, gondolom az anyád. Van pofád otthon dögleni, amikor anyád (aki kb. 45-55 éves nő lehet) eljár melózni, csak azért, hogy a nagyságos úr otthon dögölhessen? A bevásárlás is kemény dolog? Nahát, az tényleg az. Többen elpusztultak emiatt az erőlködés miatt. Milyen söpredéket hord a föld a hátán ...
2020. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Akkor csinálj más jellegű munkát, amiben nem kötött a munkarend. Annyi lehetőség van.
2020. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Hát, én is utálok dolgozni, és engem is kikészít a házi munka, bevásárlás, de senki nem csinálja meg ezeket helyettem, putriban pedig nem szívesen laknék, szóval muszáj. Ettől függetlenül minden napom kicsit más. Jelenleg nem dolgozom, csak tanulok, de most mivel úgyis online oktatás lesz, tervezek beirtakozni egy fizetős online képzésre a jelenlegi mellett, amivel kapnék rögtön melót is. Igazából soha egy percig nem unatkozom, mert állandóan tanulok valamit, vagy a hobbijaimmal foglalkozom, ezért is tervezek olyan munkát végezni, ahol ezeket tudom majd folytatni.

Ha nem értesz semmihez, akkor mi érdekel? Tanuld ki azt, legyél vállakozó.

2020. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Bezzeg a zabalas, bulizas, pialas cigizes a hozzad hasonlokat sosem farasztja le.
2020. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha úgysem értek semmihez akkor mit erőlködjek? 25 év alatt kiderült már hogy mire vagyok képes és mire nem. Attól jobb lesz ha 60-70 éves koromig rohadok valami betanított munkán hogy valami gyári fejesnek jobb élete legyen? Ha úgysem tudod élvezni az életet akkor nem teljesen mindegy hogy 25 vagy 75 évesen döglesz meg? Ezért keresek alternatív megoldásokat. Ez a menj vállalkóznak szöveg meg nagyon unalmas, ha értenék valamihez ami eladható akkor már nyilván vállalkozó lennék.
2020. szept. 1. 17:04
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
Meglásd addig örülj míg nem figyelnek a szemek
2020. szept. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Mar bocs, de te maris ertesz 2 dologhoz: rinyalas es kifogasok.

Plusz nehezen tudom elhinni hogy egy ember aki kijart legalabb 8 osztalyt nem ert semmihez.

Ismered a kozmondast, nincs lehetetlen csak tehetetlen.

2020. szept. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
Valami konteógyáros azt találta ki, hogy a Coviddal drasztikusan le akarják csökkenteni az emberiség létszámát. Amikor ilyen hisztis felnőtteket olvasok, sajnálom, hogy nincs igaza...
2020. szept. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem legyél újságíró az origónál vagy az indexnél, úgysem közlik arccal a cikkeidet, szóval csak arra kell figyelned, hogy szerepeljenek benne a "balliberális", "csürhe", "soros", "györgy", "baloldali médiafölény" kifejezések
2020. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Ó, itt rendszeresen szoktak feltenni hasonló kérdéseket. Több mindenből lehet választani. Több lehetőséged van, mint gondolnád! Olyan, számodra kivitelezhetetlen javaslatot, mint hogy nőj fel, nem írok.


Megmaradsz ún. leélőnek, mint most is vagy. A leélő az, aki kihasznál másokat (jellemzően rokonokat) aztán táguló körben kölcsönöket kér barátoktól, ismerősöktől, amit aztán sose ad meg. Mihelyst a források (jellemzően a szülei) kimerülnek, elhunynak, nos, akkor új életstratégia után kell majd nézned.


Ötös találatot érsz el a lottón. Ikszelni csak tudsz?


Jól házasodsz.


Celeb leszel. Dolgozniuk nekik se kell, ugye. Hogyan kerülj be a médiába -hát ez neked kell megoldanod.


Bűnöző leszel. Jellemzően olyan bűncselekményeket követsz el, amit pitiánernek neveznek. A következő 20 éved felét sitten töltöd, de dolgoznod tényleg nem kell (eltekintve a zacskóragasztástól a kóterben).


Művész leszel. Utcazenész, festőművész, és árulod a produkciódat/képeid.


Prostituálod magad. Ha kihúzatod az első nyolc fogadat, mindkét nemnél számíthatsz sikerekre. Egy idő után szél-inkontinenciád lesz, néha-néha kiesel a bizniszből (a nemibeteggondozóban rólad elnevezett sarkocska lesz a váróban), de a bevételeidből futnia kell a kényszerszünetekre.


Elmész hajléktalannak, kéregetsz, kukázol, és hogy ne zavarjon az átlagember megvetése, szép lassal eliszod az egészségedet és meghalsz negyven évesen.


Melyiket megoldást választod? Válaszod indokold.

2020. szept. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!