Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nincs kedvem az élethez?

Miért nincs kedvem az élethez?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs kedvem semmihez, nem akarok emberek közé menni, nem akarok dolgozni, minden csak kínlódással és idegeskedéssel jár, legszívesebben ki sem mennék a házból a hátralévő életemben.
2020. szept. 1. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, de azt neked kell tudni miért vagy ilyen.
2020. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom a sok negatív ember eltorzította a személyiségedet. Gondolj arra, hogy a külvilág a hibás mindenért, veled semmi probléma. Nagyon sokan ezt csinálják, de agyturkász előtt azért ne mondogass ilyeneket, mert még kezelésre küld.


És ki tudja, lehet egy szép napon majd a kitartottak lesznek kint tartva.

2020. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert nem találod benne önmagad, azt ami értelmet adna, ami jó lenne. Ha nekem is szenvedés lenne az élet, én se akarnék kimenni.
2020. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Hát ennek sok oka lehet, ennyiből nehéz eldönteni. Pl hány éves vagy? A leggyakrabban ilyen azért szokott lenni mert érzelmileg és szellemileg kimerült valaki. Ha ez a helyzet akkor ezeket tapasztalod: fáradtság, nem tudsz aludni, nem jó memória és koncentráció, gyakrabban vagy beteg, nincs étvágyad, ingerlékenység, nem okoz semmi örömöt, pesszimizmus, izoláció, reménytelenség érzése. Ezek közül van amiről írtál, de a többi is rád illik? Aztán ugye lehet, hogy ahedóniád van: nem jársz közösségbe, kevés kapcsolat másokkal vagy a régiek elhanyagolása, negatív gondolatok, csökkent érzelmek, tetteted az érzelmeided másoknak, csökkent vágy, gyakori betegség. De akár más oka is lehet, mert nem sokat tudunk. Szóval ezt így elég nehéz, meg ugye én nem is vagyok szakértő, ezek csak úgy amikre gondoltam elsőre, tehát ne úgy vedd mint egy pontos diagnózist meg ilyenek.
2020. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ugyanígy vagyok én is sajna

2020. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!