Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egyedül te irányíthatnád a...

Ha egyedül te irányíthatnád a világot, szívesen irányítanád?

Figyelt kérdés
Szerinted meddig bírnád?

2020. szept. 1. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Lenne sok csicskám, akik elvégzik a valódi munkát, én addig adrián szopatnám a kóté ikreket egy yachton mint egy igazi újgazdag proli
2020. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Nem.

Nem tartom magam rossz embernek, de nem való a kezembe ekkora hatalom. Nem állítanám, hogy nem részegítene meg előbbb-utóbb.

2020. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Na, mindjárt jönnek majd a magabiztos introvertáltak meg antiszocok, akiknek az első dolguk lenne kiirtani az emberiséget :D
2020. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és kb halálomig, vagy amíg valami rendszeres teszten bizonyítom hogy beszamithato allapotban vagyok
2020. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem, ez nekem túl nagy felelősség lenne. És bár ellentmondásnak tűnhet, de nem tudom, mit kezdenék ekkora hatalommal, én is attól félek, hogy megrészegíthetne
2020. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem, túl nagy falat ez egy embernek.
2020. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen szivesen irányítanám! Hogy meddig bírnám? Hát halálomig!
2020. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
En eleg sokaig birnam, de a sok korrupt ember meg bunozo 5 perc mulva eltenne lab alol.
2020. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Bevállalnám, de nem sokkal több hatalmam lenne mint az angol királynőnek.

Ha rajtam múlna, akkor ilyen "tanács" jelleggel menne a dolog.

Pl magyarországon vannak a megyék. A megyékben városok, falvak. A falvaknak és városoknak lenne egy tanácsa, azok intéznék a helyi dolgokat. A falvak és városok felett a megyei tanács állna. Tehát ha pl a város tervez valami berúházást és a megyei tanács nem engedné, mert pl káros akkor nem lenne. A megyei felett pedig az országos tanács.

Mindenkinek kommunikálni kellene mindenkivel. De nem 1 ember döntene a dolgokról. Ha van valami város szinten is, akkor is kb 12 ember hozna ítéletet a vitás ügyben. Ha valaki nem szimpi akkor váltani.

Az országos tanácsokból is szerintem 3 lenne. 1 csak a külüggyel foglalkozik, 1 csak a belügyekkel, és 1 akinek összességében kellene látni a dolgokat.

Ezt a sablont kb minden országra rá lehetne húzni. És az az 1 országos tanács aki mind a 2 üggyel foglalkozna az azokból álló tanács felelne nekem és az én tanácsomnak, ahol megint nem én vagyok a döntő tömeg, hanem rajtam kívűl másik 50-100ember még.

Egyelőre szerintem működőképes rendszer lehetne.

Mindenki csak a magájéval foglalkozna. Nem lenne lehetőség egyed uralomra és zsarnokságra. 1 indítvány után bárkit ki lehetne rugni, ha bármi nemű panasz van rá jogosan, de azt esetleg egy fentebbi tanács tárgyalná, hogy kilegyen zárva az, hogy valaki a saját kezére játszik és maga köré toboroz híveket.

Persze ez az egész egy kósza gondolat, ami film nézés közben jutott eszembe. Sok hiba lehetne még benne vagy bármi hátrány.

2020. szept. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
persze lol
2020. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!