Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az történt, hogy rám nézett,...

Az történt, hogy rám nézett, majd mindannyian így tettek. Miért?

Figyelt kérdés

Sétáltam az egyetemem környékén Pesten és állt a járda közepén 3 srác. Ahogy lépkedtem láttam, hogy az egyik rám nézett, majd valamit mondott a másik két társának és azok is néztek, amikor elhaladtam mellettük.

Másik eset: Szintén lépkedtem az utcán és egy pár fiatal állt az út szélén, dumáltak. Közeledtem és az egyik a nagy beszéd közepette rám nézett, aztán olyan furán.. Elnézett, majd közelebb értem és követett a tekintetével.

A kérdésem az, hogy ezek jelek, hogy szimpatikusnak találnak vagy ez megszokott?

Eddig nem tulajdonítottam nagyobb feneket a dolognak, de kíváncsi vagyok mások véleményére is. A két eset különböző napokon történt.



2020. szept. 3. 00:44
 1/6 A kérdező kommentje:
napon*
2020. szept. 3. 00:44
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Vagy tetszettél nekik, vagy gúnyolódtak.
2020. szept. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Ha nincs rajtad semmi kirívó és úgy átlagos vagy, nem viselkedsz a tömegtől eltérően, akkor 2 lehetőség van.


Az egyik szimpatikus vagy nekik.

A másik ellenszenves vagy nekik.


Vagy ha szimplán olyan vagy mint én akkor félnek tőled ösztönösen mint a tűztől, akkor is ha semmit nem teszel ellenük.

2020. szept. 3. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Én meg reméltem hogy ez csak középiskolában van így :D

Megyek reggel, kint cigiznek az iskola előtt csomóan és amint odaérek, mindegyik bámul mint borjú az újkapura, múltkor az egyik gyerekre visszabámultam annyira kínos volt az egész.

Amúgy nem tudom miért, nem is ismerem őket.

2020. szept. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Unatkoznak, nézelődnek, osztályozzák, elemzik a csajokat.
2021. nov. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%

"lépkedtem az utcán"


Lehet olyan hangja van a lépteidnek, mint egy T-Rex-nek. Próbálj meg halkabban sétálni. 😁

2021. nov. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!