Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet sakkban legyőzni valakit...

Lehet sakkban legyőzni valakit, aki pár évvel ezelőtt iskolában sakkozott és bajnokságokat nyert?

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Van, akinek igen és van, akinek nem.
2020. szept. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tehát ngem most így nehéz besaccolni, de én tudok sakkozni, és szívesen is sakkozom, csak sajnos eddig ritkán volt időm. De ha mondjuk gyakrabban sakkoznék, akkor lenne taláesélyem, egy ilyen embert legyőzni? (pár évvel időssebb nálam, de mindketten fiatalok vagyunk)
2020. szept. 4. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, simán legyőzhetsz bárkit.
2020. szept. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogyne. Lehet, hogy 10 játék után, vagy 20, vagy 50, de előbb-utóbb bizony becsúszik egy nyerés. Aztán meg egyre több.
2020. szept. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Még a sakkbajnokok is kikapnak néha. Így ha jöl játszol és koncentrálsz akkor legyőzheted az ellenfeledet.


Én középiskolásként voltam sakkbajnok. Ami annyit jelentett, hogy nyolcan voltunk összesen a versenyen. Ettől még nem leszek Polgár Zsófia, csak egy kamu sakkbajnok vagyok.

2020. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!