Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ha az életben...

Mit tehetnék ha az életben mindenki több mindent ér el, mint én?

Figyelt kérdés
Ahogy öregszem, úgy visel meg ez a leginkább. Főleg hogy már olyan fiatal sem vagyok 28 évesen. Gyerekként nem nagyon voltak barátaim, ki voltam közösítve a csendességem miatt. Most tudom hogy nem érdemlek azért jutalmat, mert ilyen voltam, de ezek a volt osztálytársaim szinte mindegyike boldog életet él. Komoly kapcsolatban, házasságban élnek, és vagy vannak gyerekeik is. Volt már több exem is, akik annyira mondták mennyire szeretnek engem, aztán mégis utánam más nőt vettek el feleségül. Én meg élhetem magányosan az egész életem. Engem lenéznek, őket meg nem, mert legalább róluk nem gondolják azt, hogy a kutyának se kellenek.
2020. szept. 6. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

mindenki? ők is?

[link]

2020. szept. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Abból amit írsz, azt gondolom, hogy másokat úgy látsz, hogy nekik minden jó, tökéletes életük van és te is ilyet szeretnél. A valóság az, hogy amit te akarsz,az nem következik be magától, attól lesz jó, ha jól érzed magad, értékeled azt, ami van, nem a mások által sugallt tökéletességet keresed.
2020. szept. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"már olyan fiatal sem vagyok 28 évesen."


Ne haragudj, de ezen a részen jót mosolyogtam, mint aki papot készül hívni. :) Meddig tervezel élni, 30? Én csak 5 éve voltam annyi, mint most te, és elég sok minden összejött azóta, több is, mint amiről álmodni mertem. Bőven előtted még az élet. Az meg sose tévesszen meg, hogy az ismerőseid mit tesznek ki a kirakatba, ha tudnál mindenről, akkor egyikükkel sem cserélnél, ebben biztos vagyok.

2020. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne máshoz hasonlítsd önmagadat.
2020. szept. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak a közösségi oldlak torz tükre, kérdező. Ott mindenki csak a jó, a szép, a büszkeségre okot adó eseményeket, történéseket írja ki. Vagy láttál olyan posztot, ahol arról írnak, hogy az a mihaszna qurva kölök kettest hozott haza matekból? Vagy idén se jutunk Én úgy gondolom hogy vagy sok lánynak tetszik valaki,Vagy, hogy az idén nyáron se jutunk a WC ajtónál messzebb nyaralni? Vagy, hogy a férjem azt hiszi, nem tudom, hogy titokban azt a kis szőke lotyót kefélgeti?

Ezekről senki nem ír, igaz?

2020. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, valahogy idekeveredett egy nem ide szánt mondatrész:

"Én úgy gondolom hogy vagy sok lánynak tetszik valaki,"

Felejtsétek el.

2020. szept. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

"Mit tehetnék ha az életben mindenki több mindent ér el, mint én?"

Hát csinálod a saját dolgod? Mit tehetnék, ha minden fáról olykor-olykor lehullik egy alma? Hát miafszomat? Semmi nem történik. Semmi közöm másokhoz, más sikereihez. Fogalmam sincs hogy jött neked ez az összefüggés. Szóval nem teszek SEMMIT, csak azt, amit amúgy is tennék. Dolgoznék magamon.

2020. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!