Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok?

Hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Hogyan reagálnátok, ha számotokra egy inkább havernak számító személy (aki kifejezetten egy ilyen szorongó alkatnak tűnik) egy random beszélgetés során belökné, hogy pszichiátriára járt fiatalabb korában és a szülők se okésak?



Ez manapság normálisnak számít, hogy ilyeneket akárki előtt felvállalnak az emberek? Én sose kötöttem senkinek az orrára az efféle személyes dolgaimat, kivétel az a max 2 fő, akikben megbíztam annyira és régi barátságok.


24N



2020. szept. 8. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Volt már ilyen, teljesen hidegen hagy. Mit érdekel engem milyen gyerekkora volt?!
2020. szept. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Meghallgatnám, mást nem igazán lehet tenni. Sokszor már attól is jobb, hogy kimondunk valamit, ami nyom.
2020. szept. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nekem gyerekkorom ota mindig szinte meggyonnak az emberek, idegenek is, megszoktam.
2020. szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Tartanék attol hogy lehuz (lelkileg)

Volt màr egy hasonlo minden fajdalmàt rámrako ismim, eleinte nyitott voltam, segitettem, de aztan rajöttem, en nem akarom, hogy temetésen èrezzem magam mindig az ö hangulata miatt. Feladtam, menthetetlen az illetö.ignoraltam.

2020. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kötelező az ilyet meghallgatni. Annak az ismerős/havernak is megmondtam, hogy ne folytassuk ezt a beszélgetést. Tudom, hogy gonosz dolog, de szerintem ezek a témák tipikusan olyanok, hogy utána már senki nem tud a másikra nézni úgy, ahogy eddig. Plusz én kifejezetten nem szeretem mások efféle gondját hallgatni, mert én sem beszélek a sajátomról, mert megbánnám tuti. Lehet én vagyok egy nyomorult, de bennem csak felesleges rossz emlékeket meg érzelmeket hozott fel az a beszélgetés, amin napokig rágtam magamat, hogy helyrehozzam magamat és még lelkiismeret-furdalásom is lett. Legrosszabb, hogy azóta kombinál az agyam, hogy hát akkor most már világos, hogy miért viselkedik úgy az ismim ahogy, és stb. Ráadásul mindennap tartani kell a kapcsolatot vele.
2020. szept. 9. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!