Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebookon ismerkedtem meg...

Facebookon ismerkedtem meg egy férfival. Csak szórakozna velem?

Figyelt kérdés
Már nem tudom mit gondoljak. Harmadik napja beszélek egy férfival, de már szívecskéket küld, meg folyamatosan dicsér, hogy mennyire szép vagyok. Azt írta komoly kapcsolatot keres, nem akar semmit se erőltetni, de keres egy lányt, akit szerethet, és hogy sok a közös bennünk. Ezt akkor írta mikor leírtam neki egy pár dolgot pl. ugyanaz a hobbink. Volt már olyan, hogy fent voltam egy pillanatra facebookon, nem írtam neki, és kérdezte hogy mit csináltam, azt hitte írni se fogok neki, mikor látta hogy fent vagyok, és csak kiléptem. Volt olyan hogy azt írta, hogy csak pihengessek, míg ő elrendezi a dolgait. Még nem is találkoztunk személyesen.
2020. szept. 11. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik igy inditanak mintha kb hàzas lenne a masikkal, tul sok közvetlenkedes udvarlàs etc.


Csak nem érzik at. Azaz par honap mulva olyan hideg es kimértek is tudnak lenni az ilyenek mintha kifordultak volna magukbol.

2020. szept. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h szorakozik, de eleg nagy bena lehet, ettol fuggetlenul ismerd meg jobban hatha ossze illetek, ezt te kell tudd.
2020. szept. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam azok viselkedtek így, akik nagyon magányosak voltak és már nagyon szeretek volna valakit.Simán akarhat komoly kapcsolatot is, csak simán gyorsan szeretné.Engem az ilyen emberek elijesztenek, de mégis szoktam tartani a kapcsolatot, az ilyen emberek szerintem eléggé hajlamosak az érzelmi manipulálásra.(Csakhogy arra figyelj.)
2020. szept. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Tipikus pszichopata. Pontosan azt mondja amit hallani akarsz. Tipikus forgatókönyve a bántalmazó kapcsolatnak. Lehengerel ismeretlenül. Legyél észnél, tiltsd le.
2020. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nyomi buzgómócsing. Le kéne állítanod, vagy legalább megmondani neki, hogy "Bocsi, de ne viselkedj már úgy velem, mintha a feleséged lennék, köszi."
2020. szept. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy sok az ilyen betanult kamu szöveg. Kb. bármelyik lánynak elmondhatja ugyanezt. Nekem ez egyáltalán nem lenne elég, ahhoz, hogy komoly kapcsolata legyen velem. Ott még sok személyes találkozónak kéne történnie és így sem fektethetne le egyből.

20/L

2020. szept. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!