Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit éreztek mikor régi sorozat...

Mit éreztek mikor régi sorozatnak/filmnek utánanézve rájöttök,hogy majdnem mind meghaltak már? csak nekem van egy ilyen rossz,nyomasztó érzésem?

Figyelt kérdés

Csengetett Mylord és a Halló,halló

gyerekként imádtam mindkettőt.most utánanéztem a szereplőknek és halott,halott,ez is halott,az is :( Kicsit mintha tömegsírra néztem volna rá hirtelen elkapott egy rossz érzés.hiába az élet rendje.ti hogy vagytok ezzel?


2020. szept. 11. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha megnézel egy közel 30-40 éves filmet akkor már ott is jó eséllyel a szereplők egy része halott. Ez ilyen.
2020. szept. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
10 éves kedvenc sorozatomból 3 korombeli (25-35) éves szereplő már halott, na ez nekem is durva.
2020. szept. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Ilyenkor az ember rájön, hogy hamarosan ő következik...
2020. szept. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Én akkor konyúlok le, amikor egy csinos nő játszik egy filmben és a stáblistából kikeresve a nevét, a Google használva, nevét beírva egy idős néni néz vissza rám. Mind megöregszünk, majd meghalunk.
2020. szept. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagy egyedul.

Az ilyen dolgok engem is sokkolnak.

2020. szept. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Sajnàlom


En pl nezegettem Elvist es a Reszkessetek betörökben a gyereksztart(vannak olyan videok hogy transzformacio 1 éves koratol 42 éves koraig es fenykepeken mutatjàk ahogy valtoznak az emberek)

Sajnalom hogy idösödve mindenki megrondul es elveszik az a varàzsa.


Bàrki aki fiatal es tetszik szinesz/szinesznö szerintem kicseszés az élettöl az öregedés.

Miert nem lehet öregedes nelkül meghalni vagy leelni egy eletet?

2020. szept. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

Ja es a Grease sztàrja is John Travolta "kifakult" 60 as lett :(

[link]

2020. szept. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!