Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki azt mondja lépjél...

Ha valaki azt mondja lépjél ki a komfort zónádból, milyen tevékenyseg jut először az eszedbe?

Figyelt kérdés

2020. szept. 12. 02:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Semmi konkrétum nem ugrik be.
2020. szept. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szociális tevékenységek.

Elég magamnak való vagyok, ritkán hiányzik embertársaság, akkor is csak 1-2 ember, akit szeretek.

2020. szept. 12. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kilépni az utcára, emberek közé.
2020. szept. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szociális tevékenységek jutnak eszembe nekem is, valamint bármiféle új dolog kipróbálására, világ felé való nyitásra is gondolok ilyenkor, bármi tevékenység, amit eddig nem próbáltam. Ami új, ami más, ami érdekes lehet.
2020. szept. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%
Diszkózás, alkohol, cigaretta, drog, randizás
2020. szept. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem külföld.

Elköltözes uj lakhely munkahely uj környezet uj baratok stb mindent kezdhetsz mashol elölröl.uj élet.

2020. szept. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ejtőernyőzés, szociális dolgok
2020. szept. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek az értelmezéséhez nem árt ha az ember képben van önmagával, van énképe, önismerete.


Illetve helyzettől is függ mikor mire mondják. Hiszen lehet munka, hobbi, kapcsolat, ismerkedés.


Nem csak azt jelenti, hogy csinálj tök ellenkező dolgokat mint amit akarsz, vagy olyanokat amit rühellsz. Hanem inkább azt, hogy merj lépni és amiben változtatni akarsz abban változtass.


Változtass munkaheyet, ne csak panaszkodj róla, hogy kellene. Keress új kapcsolatot, ha a pároddal láthasóen nem működik semmi, ne csak otthon ülj, ha barátokat szeretnél, stb.

2020. szept. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Otthagyom az utált szakmámat.
2020. szept. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Pl. hogy nem vállalsz el olyan munkát (bár jól fizetne), ha reggel 5-kor kell kelni, vagy a szokásosnál többet kell érte utazni.


Gyakorlatilag a lustaság neked többet ér, mint egy jó állás.

2020. szept. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!