Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon a Skechers cipők mindegy...

Vajon a Skechers cipők mindegyikének “ugyanolyan jó” a talpa? Izületi gondok miatt nagyon fáj a térdem, ill legtöbb cipőben a talpam, és a mostaniban végre nem.

Figyelt kérdés

Illetve mit nèzzek vásárláskor?

Annó ajánlották ezt a márkát, így vettem meg tavaly az elso Skechersemet, és úristen, azota semmi más cipő nem volt a lábamon, de nem tudom, hogy az összes ennyire kényelmes-e, illetve mit nèzzek, hogy el tudjam dönteni leírás alapján, hogy jó lesz-e.


2020. szept. 12. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Változó . Gyogy csukák spéci talpbetétek jók erre . Plusz tornáztatás dportés só fehérje cukormentes étrend , sok szerves nyer termés .
2020. szept. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kettő különböző utcai volt eddig, mindkettő nagyon kényelmes volt. Sport cipőt még nem vettem tőlük. Harmadikat is vettem, de azt még nem hordtam. Nekem is a kedvencem lett.

Azt vettem észre hogy mire elhordanám az egyiket (több cipőt hordok egyszerre) addigra már nem gyártanak belőle többet. Ezért mivel elfogadható az ára én azt tanácsolom hogyha ráltalálsz a kedcencedre vegyél belőle mégegyet.

E mellett keress egy jó talpbetétet is. A cipőkek elég hamar ellaposodik a betét része, igazából mindegyikhez kell talpbetét. Mondhatni egy megfelelően kiválasztott betét fontosabb mint a cipő.

2020. szept. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen, ez jó ötlet, hogy veszek egy másikat is majd. Annó ez, amit most annyira szeretek, már kifutó darab volt, vagy hát, alig volt pár boltban a méretemben, és az sajna már nincs is.

Nekem (mivel egy cipőt hordok, plusz kicsit érdekes a járásom), viszonylag hamar szétjön a cipőimnek a talpa, sajnos. Max két szezont bírnak ki, egy őszt meg egy tavaszt mondjuk.

Azt hiszem azt is utcainak mondják, ami nekem van, sima Deichmanos darab.

Most egyébként valahogy külsőre sem találok olyat, ami olyan hu de megfogna....:/

2020. szept. 12. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!