Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol találhatnám meg azt a...

Hol találhatnám meg azt a személyt,aki jobb útra TUD terelni,és segít abban,hogy rendbehozzam az életemet,vagy legalábbis sok területén?

Figyelt kérdés
És emelett nem baj neki,ha valaki nem hálátlan :)
2020. szept. 12. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Pszichológus
2020. szept. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen területeken?
2020. szept. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Pszichológusok,pszichiáterek kerüljenek. Nem bízok rájuk fontos feladatot.
2020. szept. 12. 17:33
 4/14 A kérdező kommentje:
Minden területen.
2020. szept. 12. 17:34
 5/14 anonim ***** válasza:

Felvázolhatnád a fontosabb témákat (akár privátban is, ha itt nem akarod). Bár nem biztos, hogy egyetlen ember minden témában tud segíteni.

(#2)

2020. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért kell pszichológus. Tudod ő pont azt tanulta éveken keresztül hogy az ilyen emberi roncsokat mint te helyretegyék
2020. szept. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Khmm,azért valljuk be a tényt,hogy a pszichológusok nem a legjobb képzést kapják,és mondják gyakran azt(mint pl anno nekem) hogy "nem vagy az én kompetenciám". Khmm...
2020. szept. 12. 17:40
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon tanult emberekre/emberre lenne szükségem. Nem holmi hétköznapi emberre,aki kapál a földön, és hallgatja a rádiót,és minden témához hozzá tud szólni kicsit a söre meg a cigarettája mellett,hanem valami nagyon tapasztalt sokat tanult okos emberre,aki sikeres.
2020. szept. 12. 17:41
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha a pszichológus (kolléga ;) ) az esetedet hallva őszintén azt válaszolta, hogy a problémád olyan területet érint, amelyen ő nem érzi magát megfelelően kompetensnek (mert mondjuk traumafeldolgozás, pszichoszomatika, gyászfeldolgozás, életvezetési elakadások, önismeret, stb. területen képezte magát a módszereket illetően, de neked egészen más jellegű témád van) és nem hitegetett 10+ ülésen keresztül azzal, hogy ezen érdemes együtt dolgoznotok, akkor az összes egy idióta, mert nem ért mindenhez is.

Ellenben aki olvasta a Világirodalom Klasszikusait, továbbá jártas a természettudományok legújabb elméleteiben, az garantáltan meg tudna téged szerelni.

Értem, értem.

Hát, te az én kompetenciám se vagy ez alapján, de sok sikert a továbbiakhoz.:)

2020. szept. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
Life coach segìtő érdekelne?
2020. szept. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!