Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan barátkozzak össze egy...

Hogyan barátkozzak össze egy évfolyamtársammal(aki eléggé bejön) ha még nem ismerjuk egymast?

Figyelt kérdés

Ráirni nem szeretnék szóval valahogy a suliba tudnék csak vele beszélni de nemtudom hogy, miről?

Mert az úgy érdekes ha random odamegyek hozzá..

Az egyik haveromnak jo barátja de mikor a haveromnal felhoztam h helyesnek tartom fura lett és vissza se irt utána...

Szerintwtek hogyan tudnék vele összeismerkedni?

16L



2020. szept. 12. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a következő képpen csinálnám. Mivel irtad az egyik haverodnak jó barátja. Szükséged lenne a haverodra. Igen ciki lenne tőle megkérni segítene -e, viszont ha tényleg barátod miért ne tenné meg? Szóval csak el kellene hívnia a barátját aki tetszik neked, publikus szórakozó helyre. 4-5 fős társaság a megfelelő. Találnátok egy asztalt ahol közösen leülnétek, valamit meginnátok közösen, és úgyközben lehetne ismerkedni. Példának: "Szóval, (barátod neve) hol találkoztatok?" "Egyébként én (saját neved) vagyok. Örülök, hogy megismertelek. Gyakran szoktál kimozdulni?", "Mi a kedvenc hobbid?" "Esetleg suliról kérdezni pár dolgot". Onnantól meg már egyszerűen megy. Megisztok még valamit és próbálsz szemkontaktust kialakítani, viszont csak pár másodperce. Mert amúgy creepy-nek tűnnél :D. Hátha segít :P Én ezt egyszer csináltam még régebben, viszont bevált.

25/F

2020. szept. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Megint én vagyok első válaszoló. Nem próbálnám a suliban kialakítani a beszélgetést, mivel az elég ciki lenne mindkettő félnek. A fiú meg úgy láthatja, hmm. ez mit akar tőlem. Fiúk szeretik, mikor a lányért küzdeniük kell. Szóval csak egy kis érdeklődést kell mutatni iránta, (szórakozó hely legjobb, szemkontaktus), viszont semmi többet. Mert akkor a fiú arra gondolna, hogy hmmm. tetszek neki talán, de nem vagyok elég jó neki? Ekkor kezd el az agy dolgozni, és jobban elkezd kívánni :D. Emberi agy eléggé érdekes. De átlagban igaz, észre lehet venni, a férfiak mindig arra buknak akit nem kaphatnak meg. Nem azért mert tetszik nekik, sokszor csak a kiváncsiság miatt, milyen lehetne avval a személyel.
2020. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nincs olyan óra, ahol egy csoportban vagytok?
2020. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!