Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez tényleg ennyire kiakasztó,...

Ez tényleg ennyire kiakasztó, idegesítő és gáz viselkedés?

Figyelt kérdés
Ha valakivel egyszer beszélek és kedves velem, akkor utána messengeren elkezdek neki írogatni, próbálom megismerni, meg hajlamos vagyok az életem gondjairól írogatni, panaszkodni, meg sokszor szokatlan kérdéseket teszek fel, amiket más nem nagyon szokott. Lekoptatnak elég gyorsan, pedig elsőre tök kedvesek voltak
2020. szept. 13. 07:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy beszélgetés után ne meséld el az összes panaszodat. Ezzel csak zavarba hozol másokat vagy untatod/idegesíted őket. Annak mondunk el problémákat, akivel kiépült a bizalom, aki közelebb áll hozzánk, mint a többiek. De neki sem végnélkül panaszkodunk.
2020. szept. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat (sőt, nagyon is valószínű), hogy a panaszkodás, vagy a szokatlan kérdések miatt menekülnek el, igyekeznek lezárni a beszélgetést. A nyomulás (azonnali bizalmaskodás például), vagy a szokatlan kérdések is ilyesmi reakciókat válthatnak ki.
2020. szept. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az emberek általában azzal kedvesek, akiket kedvelnek. Aki hülye kérdésekkel zaklat, vagy kvázi ismeretlenül a panaszkodásával fáraszt, azzal senkinek nincs oka kedvesnek lenni.
2020. szept. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is gyorsan leráználak. Azt gondolnám, hogy csak arra kellek, hogy valakinek panaszkodhass, hogy a lelki szemetesládája legyek. Ebből pedig nem kérek nekem is megvannak a magam gondjai, hagyjon a sajátjával békén.
2020. szept. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Inkâbb tolakodo
2020. szept. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
A Gyk-s nők hozzáállására gondoksz? Itt is bármit teszel, 2 levėlvåltás után tipli van. Amúgy szerintem a kérdéseiddel lehet gond, ne sürgesd a dolgokat.
2020. szept. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna
2020. szept. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért hatalmas különbség van eközött a kullancs viselkedés között meg aközött, hogy normális ember módjára próbálsz meg közeledni másokhoz.
2020. szept. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy "szeretetre, törődésre vágysz" és "túlságosan rázúdulsz a másikra"
2020. szept. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon vágyhatsz a figyelemre, törődésre és ezzel próbálod megszerezni. Ezt próbáld meg magadban rendbetenni minél előbb, mert ezzel a viselkedéssel csak mindenkit elüldözöl.
2020. szept. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!