Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nincs életkedvem? Az...

Miért nincs életkedvem? Az életem tökéletes semmi nem hiányzik belőle. Ennél jobb életem nem is lehetne,de mégis minden nap kedvetlen vagyok. Semmihez sincs kedvem... Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2020. szept. 16. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Döntsd el, kedves Kérdező, hogy

A. tökéletes így az életed életkedv nélkül

B. hiányzik az életkedv neked mégiscsak, tehát nem tökéletes az életed.

Oldd fel ezt az ellentmondást, h tovább léphessünk vmifajta megoldás felé.

2020. szept. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy mégse tökéletes az életed!! Nagyjából senkinek se az.
2020. szept. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így érzem magam és nem jövök rá, hogy miért. Párkapcsolatom a toppon van, munkám se lehetne jobb, elkezdtem sportolni is, de életkedvem nulla.
2020. szept. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor cseréljünk!!
2020. szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van valami, amit lehet nem veszel észre, de tudat alatt zavar téged. Pl. Toxikus kapcsolat egy rokonnal, "baráttal", vagy lehet hogy azt mondod imádod a munkád de valójában teljesen leszívja az energiád, túl sokat stresszelsz rajta stb. Ezek persze csak példák, nem feltétlenül igazak.
2020. szept. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!