Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy kell jól szundizni?...

Hogy kell jól szundizni? Mennyi időre dőljek le délután?

Figyelt kérdés

Nagyon sok és fárasztó órám van egyetemen és nekem ez még fárasztóbb, hogy mindent itthonról gép elől kell csinálni. Viszont eléggé össze-vissza vannak az óráim, így van lehetőségem délutáni pihenésre és érzem is, hogy szükségem van egy kis alvásra.

De mennyi az ideális szundi idő? Mennyi túl kevés, túl sok?



2020. szept. 16. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell kitapasztalnod. Nekem kb másfél-két óra, kevesebbel csak rosszabbul vagyok, többel éjszaka nem tudok aludni.
2020. szept. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem percre pontosan fél óra. Ha megébredek és visszafekszem, akkor fájni fog a fejem és nyomott leszek egész nap. Ki kell tapasztalni, szerintem mindenkinél más.
2020. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fél-egy óra. Ha többet alszok már nyomott leszek vagy este nem bírok aludni
2020. szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1.5-2 nàlam

Èn fél ora alatt csak elalszok. Kb akkor mentem le mèly szakaszba.

Nekem nem jön àlom 2 perc alatt a szememre

2020. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem max fél óra. Ha többet szundizok, akkor kómásabban ébredek, mint szundi előtt.
2020. szept. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!