Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ahelyett, hogy az online...

Ahelyett, hogy az online oktatással szórakoznak, miért nem inkább zárják be 2 hétre az érintett iskolákat, majd annyival tovább tart az oktatás nyáron?

Figyelt kérdés
Az online oktatás (nálunk) kivitelezhetetlen. A tanárok nagyrésze alkalmatlan a technológia ilyen szintű használatára, a puskázás rendkívül egyszerű és.. összességében nem működik. A diákoknak meg kell érteniük, hogy ez a helyzet, elég volt márciustól a nyár kezdetéig az ingyenvakáció és ingyenfélév.
2020. szept. 18. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
És hányszor 2 hétre gondoltál? Attól, hogy egyszer bezàrják, újra felütheti a fejét.
2020. szept. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

És ha kétszer már felüti a fejét, az már azt jelenti hogy július 10-ig tartana a tanév, azt meg a pedagógusok nem díjaznák, a diákok meg pláne nem.


Meg őszintén, 14 éves kortól fölfelé online kéne, ha tetszik, ha nem, mivel a középiskolai oktatás nagyon mozgósítja az embereket.

És tudom, a vírus nem csak az iskolákban meg a tömegközlekedésen fertőz, de ha a középsulik meg az egyetemek bezárnának, legalább a gimik, a gazdasági és informatikai karok, már kisebb lenne a mozgolódás országszinten.


Értem én hogy nem olyan hatékony, legalábbis szerintetek, de a vírus veszélyességét nem csak a halálesetekkel kell mérni, hanem a súlyos kórházi kezelés igényének mértékével illetve a maradandó károsodással. Ha mondjuk 15000 ember élethosszig tartó tüdőszövődményt kap, azt nem fogja a gazdaság megköszönni...

2020. szept. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!