Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ember életében a 20-as...

Az ember életében a 20-as évek eleje a legrosszabb/legnehezebb időszak?

Figyelt kérdés
Egyetemista évek, el kell indulni a felnőtt életben, munkát találni stb.. vagy egyáltalán megtalálni azt a területet amiben jó vagy/érdekel

2020. szept. 19. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem buli volt.

Szerintem ez nagyban függ a családtól, ha érzelmileg és/vagy anyagilag támogatnak az életkezdésben, akkor nem gáz ez az időszak.

2020. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem kicsim, ez még csak a kezdet. Ennél minden csak nehezebb lesz.
2020. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
A legjobb. Ilyenkor tele vagy erővel , hitel stb.
2020. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Egyre rosszabb lesz, és húsz év múlva amikor visszagondolsz a 20-as éveidre, sétagaloppnak fog tűnni.
2020. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem azok voltak szinte a legjobb éveim, de hát persze kinek mi.
2020. szept. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem hiszem, azok a legszebb évek. Főleg a bsc nappalin. utána mester képzés már levelezőn, munka mellett, nem nehéz volt, hanem rosszabb a nappali minden napi buli után
2020. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát a bsc nappalin az egy szenvedés.... Albérletben lakni, diákmunkázni, hogy fenntartsd magad, nincs időd semmire és végül el sem tudsz helyezkedni.. méghogy a bsc a legjobb...
2020. szept. 19. 20:31
 8/9 A kérdező kommentje:
Én szerintem otthagyom az egyetemet, nem bírom tovább ezt. Megyek inkább szakmát tanulni
2020. szept. 19. 20:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Igaz a pályakezdés nem egy leányálom, de nem gondolom, hogy minden esetben egyre nehezebb lesz az életünk. Nekem ahogy teltek az évek úgy lett minden jobb és könnyebb.

Nem mennék vissza szívesen az iskola padba, de ha egyetemet végzezhettem volna, biztos végig is csinálnám

2020. szept. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!