Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az idősek miért kötnek bele...

Az idősek miért kötnek bele akin nincs maszk?

Figyelt kérdés
De nagyrészt csak ők kötnek beléjük. Miért?

2020. szept. 19. 21:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Hát ők sokszor bátrabbak, de ha kötelező akkor igazuk van.
2020. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Mert ők veszélyeztetettebbek
2020. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Mert sikerült olyan szintű agymosást csinálni hogy az anyjukat is megölnék ha nincs rajta maszk.
2020. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
Túl sok M1-et néznek...
2020. szept. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Kivételesen jó szándékkal.
2020. szept. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
En fiatal vagyok, es krokodilokkal etetnem meg, akin nincs maszk.
2020. szept. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Azért mert egyedül vannak, megkeseredettek, a kis nyugdíjukból kell élniük, meg oregen is buszozgatniuk kell es minden alkalmat megragadnak, amikor valakihez szólhatnak/balhézhatnak. 95 százalékuk ilyen. Volt, hogy felhúztam magam egy ilyenen, még a virus előtt, más miatt, mára már tudom, hogy miért ilyenek.
2020. szept. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Öregek 95 %-a ilyen? Azért ez erős túlzás. Sok öreg sem visel maszkot ahol nem kötelező, és tojik rá, hogy máson van-e.
2020. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
A megkeseredettségre értettem. Mindenáron balhézni akarnak. En egyszer nem találtam a jegyemet a buszon, mondta az ellenőr, hogy nézzük meg a táskámban, erre mondtam, hogy a saját táskámban majd en egyedül megnézem, mert ez a privát szferam. Erre egy idióta, elmebeteg nyanya elkezdett “fenyegetni”, hogy mutassam meg mindenkinek a táskám, különben felhívja a rendőrséget es elmondja nekik, hogy bűnöző vagyok es valamit csempészek... egy hófehér bőrű, jólöltözött, 22 éves lány vagyok... off topic, de csak ennyire gyökér szinte az összes. Nem is a maszk hiánya zavarja őket annyira, csak balhézni akarnak es szólni valakihez. Ezért is gyűlnek össze a házak előtt es lesik egesz nap a szomszédokat.
2020. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

jól írta az egyik válaszoló: csak balhézni akarnak, semmi másról nem szól az egész.


amikor megyek biciklivel, szinte mindig 60 felettiek kötnek belém. Elmagyarázzák a KRESZ-t (természetesen rosszul, és amúgy is tavaly vizsgáztam belőle), jelenléktelen dolgokba kötne bele.


Persze hogy csak ilyenekbe, hiszen semmihez nem értenek.

2020. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!