Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 éves nők! Mire vagytok...

30 éves nők! Mire vagytok a legbüszkébbek, amit eddig elértetek?

Figyelt kérdés

Lehet ez bármi: kapcsolat, család, diploma...stb..


Élettörténeteket is szívesen olvasok!


Köszönöm!



2020. szept. 21. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Nincs semmi amire büszke lennék


(33 vagyok, 2 gyerek anyja és éppen ezért 8 éve munkanélküli, előtte 3 évig gyárban dolgoztam, pedig 3 szakmám van, rohadt nagy eredmény 😑)

2020. szept. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Két gyerek igen is nagy eredmény! :)
2020. szept. 21. 07:22
 3/5 A kérdező kommentje:

Meg szerintem 3 szakma is.


Megkérdezhetem, melyek ezek?

2020. szept. 21. 07:23
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Arra, hogy nagyon jó irányba fejlődött a személyiségem az elmúlt pl tíz évben. Rengeteget tanultam és tapasztaltam. Főként a külföldi munkavállalás által. Plusz rájöttem, hogy a diplomámat nem akarom soha használni, hanem kétkezi munkából akarok élni. Az lesz a legnagyobb büszkeség, ha azt megvalósítom.
2020. szept. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Egy gyerekkori betegségből felgyógyultam annyira, hogy normális életet tudok élni, talán ez. Szereztem két közgáz diplomát (alap- és mesterképzés). Egy boldog házasságban élek, ez is feladat, mert naponta tenni kell érte. A karrierünk szépen fejlődik, de nem annyira foglalkoztat a karrier téma, inkább az anyagi biztonság, mint cél. A gyerek még hiányzik, de bizakodunk. Illetve az "álomotthon" is pár év még. Az út amit bejártam a legnagyobb büszkeség.
2020. szept. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!