Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Semmihez nem értek, semmiben...

Semmihez nem értek, semmiben nem vagyok jó, csúnya vagyok..egy senkinek érzem magam. Mit tehetnék?☹

Figyelt kérdés

Először is, tinédzser vagyok.


Semmihez nem értek! Akármit kipróbálok semmi nem jön össze.. :( Próbáltam wattpadon könyvet írni, nem jött össze. Próbáltam a rajzolással megmutatni egyéniségemet, és próbáltam a rajzolással érvényesülni, nem jött össze.. Utóbbi leginkább azért (nem azért mert rosszul rajzolok, sőt. Van kézügyességem, szép kis műveim vannak.), mert ott van a legjobb barátnőm.. Én mindig mindenben csak második voltam utána. már alsó tagozatban is amikor volták rajz versenyek, akkor 5 embert választottak ki, vagyis csak 4-et mert ő már mindig automatikusan benne volt az 5-ben..tarsasagban is csak akkor vagyok valaki, ha ő nincs ott. Olyankor nevetnek a vicceimen, dumálnak velem, és nem mondom hogy középpontban vagyok, de azért "van szerepem". De ha ő ott van, akkor én már el is vagyok felejtve, nagyon igy érzem.. Ő magas, korán erő típus nőies alakkal, és nagyon szép. De nem önző, nem irigy, nagyon kedves, nagyon szeretem is, szerintem nem is találhattam volna nála jobb barátot.. A humorunk amúgy kb ugyanaz, gondolkodásmódunk ugyanaz, szoktunk is azzal viccelni hogy klonoztak az egyikünk agyát, és azt kapta a másik :'D

De ő mégis.. több nálam. Jobb és szebb. Na mindegy, érről ennyit.


Próbáltam azzal kitűnni a tomegbol hogy kitűnő tanuló leszek, de ez sem jött össze mert nem tudok tanulni....


Próbáltam régebben énekelni, de rájöttem h kevés nálam hamisabb ember van XD


Próbáltam...áhhh...lovagolni. De Nem megy! Évek alatt sem jutottam el a vágtáig. Pár napja amikor nyitott szemmel aludtam a lovon, akkor a pálya melletti kerítésnek nekimentem, a lábamnak nem lett amúgy baja, de a nyereg egy része leszakadt.. Szörnyen kellemetlen volt, el is ment a kedvem a lovaglástól eg életre. Pedig olyan egyszerűnek tűnik...😭 Abba akarom hagyni.



Sportolni nem sportolok, mert bár nem vagyok kövér, semmi izmom nincs és 20 méter futástól kifulladók..

Látjátok? Én semmihez nem értek...Egy csődtömeg vagyok. Borús hangulatomat is csak az tudja mostanahban piciket feldobni, ha leülök amiméket nézni. Ennyi vagyok.



Mit kezdjék magammal? Elment a kedvem az élettől. Mindenkinek vannak legalább CÉLJAI! Nekem meg semmi. Bárcsak ne születtem volna meg.


(7. Osztályos vagyok.)



2020. szept. 21. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne azért akarj bármit csinálni, hogy mások előtt jó legyél benne, hanem hogy te örömöt lelj benne. :)
2020. szept. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De en semmiben nem lelek örömöt, mivel semmiben nem vagyok jó :'(

Azért köszi a válaszod:') <3

2020. szept. 21. 19:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon fiatal vagy, nem találtad meg ami igazán érdekel. Egyiket sem akartad igazán, csak lehetőség volt. Nyugi lesz olyan amiben jó leszel és menni fog. 😊
2020. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsóó 🥰 Remélem tényleg talalni fogok valamit amit igazan szerettek és jó is vagyok benne :')
2020. szept. 21. 19:28
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

"Látjátok? Én semmihez nem értek...Egy csődtömeg vagyok."


Ittmost azt várod h igen látjuk, semmire se vagy jó, vagy azt várod h jajj dehogynem, biztosan van vmi amiben kiemelkedő lehetsz?

2020. szept. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem várom, sőt. Irritál ha valaki direkt csinálja ezt, hogy aztán megkapja a dicséreteket. (Ha pl valaki a CSODASZEP rajzára panaszkodik hogy milyen csúnya lett, azt válaszolom hogy tényleg nem a legjobb :'D Mert tudom, hogy igazából tudja h szép.)


A kérdés lényege az volt kb h normális e hogy semmi nem jön össze nekem, pedig sok mindent kipróbáltam, és hogy mit kezdhetnek magammal.


Amúgy téged is meg mindenkit felpontoztam :)

2020. szept. 22. 14:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom 13 lehetsz kb, hát egy ilyen kor.. 13 évesen én is ezt gondoltam hogy szánalmas,buta,csúnya vagyok és ha nagyobb leszek majd agyon műtettem az arcom mindenem xD 17 vagyok, és azóta jobb a helyzet az önbecsülésemen, ha nem tanulok evidens hogy nem értem majd de ez nen jelenti hogy buta vagyok max vannak gyengeségeim ahogy bárki másnak.

Senki teste sem tökéletes a net pedig kamu ahol agyon photosopolt sminkelt műtött modellek vannak 180 centivel 50 kiloval ami nem emberi, megtanultam a szep dolgokra koncentralni a testemen, es ki bekulni pl az orromal amit nagyon utáltam, illetve hogy alacsony lánynak születtem :) én is kerestem miben vagyok jó, sminkelés,kozmetika az ami érdekel és jo vagyok benne és szivesen tanulnám meg szakmaként, hidd el te is rá fogsz jönni! 13 évesen az ember azt se tudja ki ő mihez ért, ez egy önutálló korszak :) ilyenkor azt gondolja aze ember magárol hogy ő a legszánalmasabb ember a világon amint idősebb leszel és rájösz a világon mik vannak rájössz hogy abszolut nem, a drogosok akik az utcán a hugyukban fetrengnek és a lányok akik egy mekis menüért leápolnák palikat na ők a szánalmasok nem te, te egy nagyon is értelmes és kissé önbizalom hiányos kislánynak tűnsz fel a fejjel, probalgasd magad az élet területein ami tetszik érdekel de ha valami nem megy elsőre ne mond egyből hogy béna vagy! Minden gyakorlás kérdése pl egy balerina szerinted úgy születik hogy már profin balettozik? Nem! Kiskora óta keményen dolgozik érte mindig. Majd rá jösz csak ne eröltesd és majd rájosz.

2020. szept. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lány vagy?
2021. ápr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!