Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindig mondják a maszkellenese...

Mindig mondják a maszkellenesek hogy a maszk “negatív pszichológiai hatása”. Ez mit takar?

Figyelt kérdés
Szerintem pszichológiailag alapból egy zokninak kéne lenned ahhoz hogy elhallgattatva és elnyomottnak érezd magad.
2020. szept. 21. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Aki alapból rendben van, azon egy maszk nem változtat, így legalább van mire fogniuk az elcseszettséget.
2020. szept. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Engem zavar. A sok arcnélküli ember látványa. Nem látszik a mosoly, a mimika, mindenki egyforma komornak tűnik. Aztán én is beleolvadok ebbe az arctalan tömegbe.
2020. szept. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hollófernyiges ***** válasza:
56%

"mindenki egyforma komornak tűnik"


Te eddig Brazíliában éltél? mert tuti hogy nem Magyarországon.

2020. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Hogy kb mindenki lepràs es mindenkitöl viszolyogj. Sztem ilyen hatàsa van es ezt takarja.


Habar en hordom ahol kötelezö. De fura lenne a fönökkel vagy baratokkal maszkban beszelgetni.

2020. szept. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

2.Nem muszáj a száját látnod a másiknak, a szem körüli ráncokból is le lehet olvasni, kb. milyen arcot vág valaki. Ha te erre nem vagy képes, az az egyéni problémád.


De amúgy elég fura, ha te random idegeneket nézegetsz az utcán és pszichológiailag megterhel, hogy nem láthatod őket fapofával menni a dolgukra. Igazad van, inkább dobjuk el a maszkot, hadd terjedjen a járvány, de legalább te nyugodtan tudsz aludni éjjel, mert láthattad mindenki kis arcocskáját.

2020. szept. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Az utcán a tömeg nagyrésze nem hord madzkot, aki akarja megbámulhatja őket.

A szemkörüli izmokból és a testbeszédből így is átsugárzik az emberek hangulata.


Egyszóval ez a pszichés érv rég nem álja meg a helyét.

2020. szept. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!