Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen gonoszak az emberek?

Miért ilyen gonoszak az emberek?

Figyelt kérdés

Miért kell lopni, hazudni, csalni? Miért kell mindig erőszakosan viselkedni? Miért kell összetörni mások szívét? Miért kell gyilkolni?

Miért ilyenek az emberek? (Tisztelet a kivételnek)



2020. szept. 23. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Miért kell általánosítani? Miért kell idióta kérdéseket feltenni? Miért kell feltételezni másokról, hopgy ők is primitíven gondolkodnak?
2020. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Mert nem tudjàk màshogy levezetni a napi feszültsèget, adrenalint. Az ilyen emberek többsègènek lelkiismerete sincs ès csak azt élvezik hogy màsoknak kàrt tegyenek. Ergo a tàrsadalomra veszèlyesek ès ezek nem tanulnak semmit. Ennyi. Nem vagyok pszhiologus hanem csak egy diàk de tudom miben szenvedek , mert engem folyamatosan ilyen diàktàrsak kèszitenek ki napiszinten. Ők a jövő àllitolag xd de rosszabbak lesznek mint az öregebb generàciók. Ennyi
2020. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

Mindig...? "az emberek"...?


Miért általánosítasz? Kivel gyűlt meg a bajod?

2020. szept. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Le merném fogadni, hogy ma egyetlen valaki jól belédrúgott, erre te meg egy kalap alá veszed vele az egész emberiséget. Nem kéne.
2020. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Mert lehet, hogy "én" nem vagyok ilyen, de más kikényszeríti a másikból az állatot, és vannak, akiket nem tanítottak meg ellenállni, ellentmondani, így inkább belemegy a rosszba.
2020. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Előre leszögezném, hogy nem minden ember "gonosz" és nem állítom azt se, hogy én nem vagyok az.

Egyébként ami azokra az emberekre vonatkozik akik a szemszögedből gonoszak azok stressz és a környezetük hatására lettek ilyenek. Az, hogy egyre többen vagyunk a földön csak felgyorsítja az eseményeket és több ember esik áldozatul ezeknek a hatásoknak.

2020. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Mellesleg nem hiszem, hogy aki lazán rá mondja a másikra, hogy szar, meg hibáztatja a másik embert egy kérdésért, amivel nem ártott senkinek az tiszta jóindulatból tenné ezt.

Ha a kérdés feltevője hirtelen felindulásból is írta ki ezt, akkor se kell még a neten is belérugni és higgadt választ is lehetne adni.

Természetesen én se vagyok az általánosítás pártján, de a folyamatos gyűlölködésén sem.


Kedves Kérdező!

Ha azért tetted fel a kérdést mert csalódtál valakiben, ne aggódj. Minnél előbb elfogadod, hogy ilyen emberek is vannak, annál könnyebb lesz az életed.

2020. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Mert, az ilyenek boldogtalanok. Ne foglalkozz velük! Hidd el a magánéletükben nagyon boldogtalanok és tehetetlenek.
2020. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

9-eshez hozzászólnék.

Azért van egy pár kivétel, nem sok, aki csak élvezi ha mások szenvednek, de ahoz nagyon elvetemültnek kell lenni.

2020. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#10. Igazad van.
2020. szept. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!