Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy irjak ra? Hogy hivjam...

Hogy irjak ra? Hogy hivjam fel magamra a figyelmet nala?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik az egyik evfolyamtars, (lany) en fiu vagyok, es nagyon bejon mar egy ideje, de eddig meg 1 szot se valtottunk (bevallom szerintem még a nevemet se tudja, csodalkoznek ha igen) es mit kene csinalnom? Rairni mondjuk nagyon gaz lenne szerintem, egybol levagna hogy akarok valamit aztan ha meg nem jovok be neki vagy valami, eleg gaz lenne. Most lehet a felnotteknel nem, de ez itt nem igy megy :D Mit tudnek csinalni?

2020. szept. 25. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Mégis mit tudnál csinálni? Ha csak lesed a távolból és vársz a csodára biztosan nem lesz semmi. Jelöld be, írj rá. Próbálj ismerkedni vele, de ne nyomulj. Ha nem fog válaszolni akkor nem voltál szimpatikus neki, ennyi. Ebben nincs semmi gáz.
2020. szept. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ráírogatás helyett élőben mosollyal keresd a match-et (viszont mosolyt).

Ehhez legyeskedj a közelében.

Ha van simán mutatkozz be, kérdezd meg, hogy van-e kedve beszélgetni vele. Ha erre nem passzol le kapásból, hanem kérdez, akkor meg tökösen vállald fel, hogy azért akarsz beszélgetni vele, mert tetszik neked, meg akarod ismerni. Először a csaj ha tetszel neki, akkor is valószínűleg lepasszol, de ha következőkben is mosolyog rád, odaköszönésedre visszaköszön, akkor simán folytasd a társalgást azzal, hogy megkérdezed hogy van, ha kíváncsi, hogy miért kérdezed, akkor meg mondd, hogy mert tetszik neked.


Azt tanuld meg gyorsan, hogy srác simán mondhatja, minden neki szexuálisan vonzó csajnak, hogy tetszik neki, ennek nagy súlya nincs.

2020. szept. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!