Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen undorítóak a női...

Miért ilyen undorítóak a női wc-k?

Figyelt kérdés

Előre leszögeznem hogy én férfi vagyok, és egyetem mellett azzal keresek egy kis pénzt hogy a plázában vállalok takarítói munkát hétvégente. Nyilván a vécéket is takarítani kell.


Pár hete kezdtem el dolgozni, de amit azóta láttam, hát gyerekek én teljesen kiabrandultam a női nembol.


Egy férfi vécében maximum mellé van hugyozva, vagy a wc kefe tartója tele hugyozva, vagy a wc kefe nyele. Oké ez is undorító, bár nem fordul elő napi szinten, de ugye az ember be tudja annak hogy viccesen mondva a férfi egy állat, ilyen hülyeségekkel szórakozunk (pl középiskolaban én is megtettem hasonlókat)


De a nők... ugye a tisztaság, az igényesség mintakepei, ezer ruha, mindig illatosak, 5 fajta tusfürdő stb stb... És erre mi van a női wcben????


Hát először, az ülőke mindig körbe szejjel van hugyozva. De ez a legkevesebb. Wc papír szinte minden fülkében szetdobalva, vagy hugyosan ott hagyva az ülőken. De legalább egy fél guriga. A kollégákkal már tényleg azzal szoktunk viccelődni, hogy biztos ilyen kompoziciokat raknak ki a papírból. Tampon szetdobalva is rendszeres, a legtöbb nyilván vetés... hiába van kis kuka a fülkékben, mellé dobják, vagy felragasztjak a fülke falára... no comment... kilincs is gyakran véres vagy kakis.... Ruzsfoltokrol nem is beszélve, a fulkek, a falak és a tükrök is tele vannak vele a nap végére.


Tehát a kérdésem, hogy miért hanem ez?? Az internetet olvasgatva úgy látom hogy másnak is vannak ilyen tapasztalatai... itt élik ki magukat a nők vagy tényleg ennyire igenytelenek? Hogy van az embernek gusztusa egyáltalán bemenni így és elvégezni a dolgát?



2020. szept. 26. 00:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Sírva, könnyem nyálam összefolyva olvastam. Köszönöm
2020. szept. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Ahoz képest amiket mi tapasztaltam nyugatabbra pl Ausztria Asfinagos pihenőknél több helyen is tapasztaltunk férfi és a nő wc össze szarva ahol csak el lehet képzelni össze kenve szarral a kilinc,körbe a wc ülőke,wc kagyló elé szarva,falra szarból rajzolva minden dolog,tamponok szét dobálva, őszintén megmondom gyomor kell ahoz hogy ezeket takarítás egy ember is.
2020. szept. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
19%
Ne haragudj, de tisztára úgy hisztizel, mint egy csaj. 😁
2020. szept. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Azert, mert a nok sokkal konnyebben kapnak el fertozeseket alulrol, igy egy nyilvanos wc-n kizart hogy barki is rauljon normalisan a wc deszkara.

Marad a felig allva, felig ulve pozicio, vagy a wc papirral letakaras es a tobbi.

Pisi mindenhol, mert nyilvan felig allva csopog a dolog osszevissza.

Azert egy no otthoni wc-je sokkal tisztabb alapjaban veve, mint egy atlag ferfie.

Ne a nyilvanos wc-ket vedd peldakent, mert azzal a nok ugy vannak, hogy inkabb legyen mocskos, de nem akarnak fertozeseket elkapni.

2020. szept. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem hisztizek, egyszerűen csak megdöbbentő látni ezt az embernek a saját szemével. Illetve az a megdöbbentő hogy ha az utcán vagy a plázában jön szembe veled egy fullos csaj, lehet hogy 2 perce még a verés tamponjat vagy betétet ragasztotta a falra.
2020. szept. 26. 01:29
 6/20 A kérdező kommentje:
4-es! Rendben nem ülnek rá, de az a fajta igénytelenség amit látok, nem magyarázható ezzel. Egy férfi wc-ben nem láttam még olyat hogy sza.ros vagy véres legyen a fal, a kilincs. És pont te mondod, egy nő tisztán tartja magát és az otthoni környezetet, de amit nyilvános vecekben művelnek az siralmas.
2020. szept. 26. 01:32
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
Csak egy kérdés: állva vizelsz otthon? Mert akkor egy átlagos nő wc-je milliószor tisztább, mint amit otthon produkálsz.
2020. szept. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Mégis mitől lenne véres a férfi wc?
2020. szept. 26. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
A nők csak úgy tűnnek, mintha törékeny virágszálak lennének, pedig csak néhány testrészük és szervük különbözik a férfiakétól. Én is ledöbbentem már néhány mocskos női wc-n, ugyanakkormég csak egyszer találkoztam lehúgyozott ülőkével, amit FÉRFI hagyott ott, egy hostelban.
2020. szept. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
8: oké ez jogos 😃
2020. szept. 26. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!