Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szegediek! Ti a belvárosi...

Szegediek! Ti a belvárosi kéregetőknek adtok még pénzt?

Figyelt kérdés
Úgy utálom őket. Pofátlanok, odapofátlankodnak, ha leülök valahova inni egy kávét, vagy csak leülök egy padra olvasni. Más hajléktalanoknak se esik le a karikagyűrű az ujjukról, hogy alumíniumdobozokat gyűjtsenek vagy üvegeket, hogy visszaváltsák, és megvan a napi betevő. Csak azért csinálni is kell valamit, viszont nem kéregetnek. Emiatt nem adok egy forintot se nekik már.

2020. szept. 26. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Soha se adok nekik. Itt dolgozok a Nagyáruháznál egy boltba, de ha kiállok cigini akkor is képes egy fiatal srác kérni, de nem adok.

Borzalom ami itt megy... Egyszer az ajtó mellé vizelt az egyik kannás borral a kezében.

Nagyrészt már leépültek ezek az emberek a vendégkörünkből, de akik voltak..... csak a bor tartotta őket életben.

2020. szept. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

dehogy adok, egyiknek egyszer adnék, soha többé nem bírnám lekaparni magamról azokat az undorító lényeket... még a végén rámszállnak. a rendőrség meg persze semmit nem tesz, csak trafipaxol az algyői úton...

különben sem azért dolgozok, hogy azt ilyen haszontalan élősködőkre költsem.

2020. szept. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy adok. Multkor volt hogy tudok-e adni pénzt, aztán láttam boltban, hogy vett 2 literes alkoholt.
2020. szept. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemista vagyok Szegeden, egyszer-kétszer adtam pár embernek, még mikor először odaköltöztem, de mikor elfelejtenek és évek elteltével is ugyanazokkal a szövegekkel jönnek oda kéregetni (beteg a gyerekem és társai), akkor nem kapnak többet, mert én sem vagyok sajnos milliomos.
2020. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos nem tudom megállni hogy bűntudat nélkül elmenjek mellettük. Ha nem is sokat, de legalább pár forintot adok nekik
2020. okt. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem adok. Munkakaerülő senkiháziak! Menjenek dolgozni és lesz pénzük.
2020. nov. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!