Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zavarna az, ha beköltöznétek...

Zavarna az, ha beköltöznétek egy kollégiumba és valaki olyannal kerülnétek egy szobába véletlenszerűen, aki nagyon nem szimpatikus és nem tudtok egy jót beszélgetni se egymással?

Figyelt kérdés
Mit tennétek akkor, átmennétek másik szobába emiatt?
2020. szept. 27. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Hát,hogyha ezen kívűl nincs semmi baj,akkor inkább nem herce-hurcáznék.

Lehet,hogy idővel megkedvelitek egymást.

2020. szept. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Szinte mindig ez van. Vagytok pl. 4-en, akkor abból legalább egy mindig balf. Ki kell húzni azt a félévet, és bízni benne, hogy a következő jobb lesz.
2020. szept. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Zavarna. Keresnék másik lehetőséget, megoldást. Nem fogok szenvedni egy megoldhato probléma miatt.
2020. szept. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
eddig három lakótársam volt összesen (külföld), mindegyik egy-egy éretlen, szerencsétlen kiskölyök volt. úgyhogy leginkább nem voltam ott, vagy feltettem a fülhallgatót és leszrtam a gyerekeket, mert nekem nincs türelmem papír alapon korombelieket bébiszittelni. most talán a korona miatt nem kapok új lakótársat, de ha egy negyedik kislány is beköltözik, én leszrom mennyivel kerül többe nem-kollégiumban szobát bérelni, és itthagyom az óvodát. szerintem te érzed, mennyire visel meg ha szr lakótársad van, ha nagyon és van lehetőséged váltan, válts. vagy utáld ki, ha a többiek partnerek ebben.
2020. szept. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Látom le lettek pontozva, de én is csak azt láttam a kilóban, hogy nem nagyon engedik, hogy 5 percenként szobatársat válts, mert nem kedveled a másikat.

Én mindig olyanokkal laktam, akikből egy fővel minimum nem lehetett kijönni, egyszer meg akkor se költözhettem, amikor bizonyítva volt, hogy a csaj lop tőlem.

Megtanultam együtt élni vele, nem kell feltétlenül legjobb barátoknak lenni, de el lehet viselni, ha nem lehet sehova menni.

2020. szept. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
+kiló egyenlő koli
2020. szept. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Ötödik éve lakom koliban, egy rakás olyan szobatársam volt, aki különböző okokból nem volt szimpatikus, de ettől még elviseltem őket, ha a szobán belül nem zavartak. Én inkább csendes, visszafogott, egyedüllétet kedvelő, sokat tanuló ember vagyok, de volt már néhány sokat bulizó, pár naponta lerészegedő, pasizós, kiabálós-sikoltozós c. lányos stílusú szobatársam. Addig egyik tulajdonság sem zavart a fentiek közül, ameddig nem a szobában csinálta, vagy ha igen, akkor arra legalább figyelt, hogy ne akkor tegye, amikor mások is jelen vannak (szóval pl nem tőlünk másfél méterre, a fülünk hallatára dugott a pasijával éjszaka, hanem máshová mentek vagy akkor csinálták, amikor senki nem volt ott rajtuk kívül). Az nem zavart sosem, ha valamelyik szobatársammal nem beszélgettünk sokat, nem muszáj haveroknak lenni attól, hogy egy szobában lakunk. Az ember jellemzően úgyis a barátaival, emberek között van nap közben az órákon, személy szerint esténként szeretek leülni és tanulni, olvasni, sorozatot nézni anélkül, hogy bárki is hozzám szólna.
2020. szept. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Egy tisztázó beszélgetést megér, ha nem megy, akkor szobaváltás.
2020. szept. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%
Szia
2021. okt. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!