Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan csajról aki 14 éves de már van barátja és az anyja még támogatja benne?

Figyelt kérdés
2020. szept. 29. 19:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
20%
Kíváncsi leszek, hogy 30 éves korára hogy fog kinézni a leányzó 😅
2020. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
79%
"Mai fiatalok...", boomer vagy? A Te idődben bezzeg minden jobb volt, gondolom.
2020. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%

Nem "csaj" hanem gyerek. Ha korban hozzá illő a párja, akkor bár tényleg kicsit korai, de simán normális a dolog.

Sokkal inkább van azoktól az emberektől van hányhatnékom, akik úgy kezelik a gyereklányok életét, mintha közük lenne hozzá, vagy egyenesen r ibancnak is nézik őket. Na az ilyeneknek nem ártana 1-2 nyakleves.

2020. szept. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
73%
Lassan 40 leszek,de nekem is volt szerelmem ilyen idősen,csak én mindig nemet mondtam a fiúnak.De volt csók,ölelkezés,petting,vagy kétszer szex.Ez kb12-17 éves korom közt.Más lánynak is volt barátja.Haspólót is hordhattunk,átlátszó felsőt melltartóval,sőt én nem igazán hordt sose,most se.Senki nem szólt semmit,most meg.
2020. szept. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
47%
Nem az én dolgom nyilván, de ha már a véleményem kéred: úgy gondolom ennyi idősen még baromira nem a pasizással kéne foglalkozni, gyerekekről beszélünk, első az iskola, tanulás, menjen a barátnőivel mozizni, fagyizni, sétálni, de fiúkkal még semmi dolga. A szexet meg se említsük, egyáltalán nem tartom normálisnak és elfogadhatónak, hogy kisgyerekek szexelgetnek, az meg nonszensz, hogy anyuci ehhez esetlegesen még "tapsol" is...
2020. szept. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
93%
Amikor én voltam ennyi idős, akkor is voltak ilyen járogatások, volt, akinek több is. Aztán van, akinek elmúlt, és már csak emlék. Viszont két párt is ismerek személyesen, akik középiskolás koruk óta szerelmesek egymásba, az egyik pár akkor össze is jött, a másik pedig főiskolás korukban, addig kerülgették egymást, most 30-as házasok, gyerekekkel.
2020. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom ertelmezni, miert kerult kiirasra a kerdes.
2020. szept. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
76%
Mi az hh fog kinezni 30 evesen a csaj?
2020. szept. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
93%

Sose értettem ezzel a problémát. Egyrészt, akinek ez probléma, az sose volt gyerek? Szinte mindenkinek volt egy plátói 14 éves szerelme, csak nem teljesült be nekik, viszont vannak olyanok akiknek ez beteljesül és nincs ezzel baj. Meg nem értem miért kell álszentnek lenni, gyerekként 14 évesen ki az, akinek a tanuláson járt csak az esze? Egy átlag tini srácot a sex, sport/videó játékok és a haverok érdekelnek, még ha jól tanul is, érdeklik ezek erősen. A vilag legnagyobb álszentsége ez, hogy a gyerek csak erra arra koncentráljon meg hasonlók, a gyereket hagyjuk élni, nem 60-es évek nyomorult világában élünk, ahol gyereknek kuss a neve.

Van olyan most már nő ismerősöm, aki 8.-ban már volt barátja és láss csodát orvos lett belőle és egy teljesen normális, kedves csaj. De van olyan is, aki ugyan ezt csinálta, de ő most egy egyszerű titkárnő, aki meg egyáltalán nem kedves és aranyos. Szóval van jó és rossz példa is, tehát a tanulásra és személyiségre nem fog hatni minden esetben.

A lányok külsőre amúgy is hamarabb lesznek érettek és néhány 14 éves tényleg kinéz 18-nak. Ha ehhez egy normális érzelmi intelligencia is társul, akkor semmi probléma nem fogja érni egy korai párkapcsolat miatt.

2020. szept. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
85%
Ki vagy te, a kotnyeles szomszéd Katika?
2020. szept. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!