Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Állítottál már valótlant itt...

Állítottál már valótlant itt magadról, csak hogy aki privát megkeresett beszélgessen továbbra is veled? Mert annyira magányosnak érezted magadat és jólesett volna még egy kis csevegés.

Figyelt kérdés
2020. szept. 29. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Aki olyan, hogy bármilyen megváltozhatatlan tulajdonság alapján válogat, az nem érdemli meg, hogy a barátja legyek. Inkább kerülöm az ilyen dolgok megosztását.
2020. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer-kétszer előfordult, bár olyan borzasztó nagy dolgokat nem füllentettem.
2020. szept. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Igen, állítottam már magamról valótlant, de nem azért, hogy folytatódjon a beszélgetés. Pont most írtam meg egy pasinak, hogy csúnya vagyok, dagadt vagyok és leszbikus, csak hogy ne akarjon velem ismerkedni
2020. szept. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Állítottam már magamról valótlant, de nem magánéleti ügyben, hanem a diplomámat tagadtam le álláskereséskor, hogy ne utasítsanak el azzal, hogy túlképzett vagyok.
2020. szept. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1×-2×, de nem érte meg.
2020. szept. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt már, hogy az asszony nevében válaszoltam olyanra, amiről konkrétan tudom a véleményét, párkapcsolati témában. Erre elkezdtek jönni a privátok a kiéhezett pasiktól, az egy meghatározó élmény volt :)
2020. szept. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Apró dolgokat megváltoztattam a válaszaimban, ha nem akartam, hogy felismerhető legyek, mert meg akartam osztani az adott sztorit, de simán beazonosítható lettem volna - de úgy, hogy a sztori értelmén nem változtatott. Ez volt az egyetlen oka. A privátokat nem is szeretem igazából, pláne nem fogok csak azért eszméletlen hülyeségeket írni, hogy vki rámírjon.
2020. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!