Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kezeltek valakit, aki...

Hogyan kezeltek valakit, aki kedves, normális, beszélgetni és ismerkedni akar veletek, csak nincs semmi közös témátok? És csak az erőltetett kérdések meg a kínos csend jön vele mindig

Figyelt kérdés
2020. okt. 1. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Ami nem megy azt nem erőltetem. Ennyi.
2020. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Adj idot magatoknak. Probalj altalanos temat keresni, amirol mindenki tud beszelni.
2020. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
ha nincs közös témám valakivel, akkor nem beszélgetek vele. van jobb dolgom is mint kussban ülni valami random emberrel.
2020. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A màsikra hagyatkozom atadom ilyenkor az iranyitast.

Ha Ö ugy gondolja, hogy ilyen rossz omennel is, de ebböl lehetne több is vagy jobb is es akar ennek esélyt adni es pl szàmot kér vagy barmi olyat tesz mond amiarra utal hogy ettöl függetlenül folytathatjuk, akkor valagogy az örömmel tölt el es rohamosabban oldódom is!


Ha viszont a màsikon passzivitàst, lemondàst látok es hogy csalodott es nem kivàn többet a tarsaságomban lenni, fàjoan ugyan kicsit, de hagyom lelépni menni. Olyan emberekre, akik kapàsbol lemondanak (vagy elítelnek, keresztet is vetnek gyorsan dolgokra)nincs szükségem, illetve csak mégjobban görcsössé tenne ha nekem kéne nagyon eröltetni.

En nyitott ajtokat hagyok egy felresikerült kontakt utàn is, valaki vagy él vele, vagy nem.

2020. okt. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem fogom emiatt megutálni, de nem fogom keresni a társaságát és nem fogom erőltetni a jó viszony. Ha úgy hozza a helyzet, hogy összefutunk, akkor elbeszélgetek vele amennyire lehet, de ennyiben ki is fog merülni a történet.
2020. okt. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon gyakran előfordul, hogy akadozik, döcögve indul a párbeszéd. Ilyenkor forognak a fogaskerekek ezerrel, próbáljuk kitalálni, ugyan mit is kellene mondani, de van az úgy, hogy leblokkol az ember. Én a vége elé már meglehetősen rutinos ismerkedő voltam, de még velem is előfordult. Ilyenkor rámosolyogtam a csajra, és bevallottam, hogy bocsi, lámpalázam van. Nem szégyen az, inkább emberi.
2020. okt. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Akkor el kell kezdeni az egyik félnek az élete egy szeletét bemutatni, hátha beindul valami.
2020. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!