Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vihog, nevet mindenen?

Miért vihog, nevet mindenen?

Figyelt kérdés

Mamámra már anyu is rá szólt többször is, hogy baromi idegesítő ez a viselkedés, hogy mindene nevet pláne miután össze is szolalkoztak!

Nekem is van ilyen ismerősöm kegyetlenül idegesítő volt még is szüntette vele a kontakt tót mert már a hajam teptem tőle, bármit kérdezett csak röhögni tudott vagy a másik véglet félelmetesen agresszív volt pedig egy 30 éves pasi rol van szó. Az ilyenek defektesek?


2020. okt. 3. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
bruhahahahaha - nevetni jó! nevess te is!
2020. okt. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Kényszeres viselkedés. Van egy barátnőm, neki az anyukája idegösszeroppanást kapott még fiatal korában és azóta mindenen kényszeresen, hangosan, harsányan nevet. Nem tud elmondani egy mondatot anélkül, hogy ne visítana fel.
2020. okt. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
A tót mamák már csak ilyenek
2020. okt. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Normálisan tettem fel egy kérdést, látom nagyon soknal hiányzik az intelligencia és a tolera! Gusztustalan ok vagytok.

6 köszönöm a normális választ

2020. okt. 3. 11:44
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Szívesen, undorítóak egyesek...
2020. okt. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Én is!
2020. okt. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%

Dikk🤣😅



Inkább sírjon?😔😩😢😭

2020. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Már az is baj, ha valaki nevet? Én nem értem az ilyen kérdéseket. Humor nélkül hogyan lehet élni?
2020. okt. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!