Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan fogadtad el hogy nem...

Hogyan fogadtad el hogy nem lehetsz ügyvéd (vagy ami éppen neked kedvenced) mert nincs olyan jó agyad hozzá?

Figyelt kérdés
A gazdasági diplomát is bőven elég megcsinálnom, jogi diplomához esélyem sem lenne. Mindez nagyon zavar hogy le kell mondanom erről az álmomról.

2020. okt. 3. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Sohasem szabad feladni. Jövőre bekerülök! 61/F
2020. okt. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki bekerül egy ilyen szakra, annak van elég jó agya hozzá (ha nincs, akkor meg olyan szintű problémája van, amit tud orvosilag igazolni és erre az egyetem tekintettel van). Az egyetem a szorgalmon múlik. Nem mágia.


Sokáig azt hittem én is, hogy nincs agyam a műszaki szakra. Tény, hogy rohadt kemény volt és minden időm ráment eleinte, plusz utánajárást igényelt, korrepetáltak is néha, de megértettem, hogy miről van szó és meg tudtam csinálni.


Pedig ez matek, nem valami rizsa, amit elég bevágni.

2020. okt. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a másik oldaláról. Egy értelmes ember fel tudja mérni, hogy mi az, amihez megvannak a képességei meg a lehetőségei, és nem akar mondjuk királylány lenni, vagy nem a Nobel-díjra hajt.
2020. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
Nekem anyagiak miatt kellett lemondanom az álomszakmámról. A mai napig sajnálom de el kellett fogadnom, hogy nem tudtam volna magamnak finanszírozni egy ilyen szak mellett a fővárosi megélhetést.
2020. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne add fel bíz magadban mert ha bekerülsz el is tudod végezni.
2020. okt. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!