Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szuzessegemet ha elvesztette...

A szuzessegemet ha elvesztettem,tamponnal ki lehet magyarazni egy nogyogyasznal?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok,a szuzessegemet 1 honapja vesztettem el,azota nem is fekudtem le senkivel. A szuleim nem tudjak es el akarnak vinni nogyogyaszhoz. Ki tudom magyarazni azzal h nagy tampont hasznaltam nemregiben?

2020. okt. 3. 11:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Miért kell magyarázkodni? Mondd meg a szüleidnek h egyedül is eltudsz menni orvoshoz.

Nem tudod kimagyarázni.

L

2020. okt. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Először is a dokit köti az orvosi titoktartás. Nem mondhatja el senkinek, hogy szűznek gondol-e, a szüleidnek sem.

De ami a legfontosabb, senkinek nincs hozzá köze, hogy szűz vagy-e. Nem kell emiatt senkinek magyarázkodnod.

2020. okt. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
Persze, mondd meg, hogy egy egesz dobozzal feltettel egyszerre
2020. okt. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Ha azt mondod szűz vagy, nem vizsgál hüvelyi úton, nem derül ki. De mi a f-nek vinnének nőgyógyászhoz? van valami egészségügyi problémád?
2020. okt. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
A szűzhártya egy rugalmas hártya, nem könnyű átszakítani, főleg egy tamponnal. Van aki csak akkor szakad át teljesen, mikor gyereke születik. Szóval szerintem kezded érezni, hogy ezzel egy dokit nem vágsz át.
2020. okt. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
A dokihoz nem mennek be a szüleid, a doki pedig erről nem fog beszámolni, lehetsz vele őszinte.
2020. okt. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell ilyesmitől tartanod, a szüleid nem lesznek benn a vizsgálatnál, csak ha te ragaszkodsz hozzá, az orvos kiküldi őket. A leleten meg szó sem esik a szüzességről. Miért akarnak elvinni?
2020. okt. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%
Honnan tudod h átszakítittad?
2020. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
22%

1. Kilehet.

2. Orvosi titoktartás van. Vagyis még a szülöknek SEM adhat ki információt. Az meg rajtad múlik, hogy elmondod e vagy sem.

3. Az orvosoddal inkább legyél őszinte. Hidd el, már mindent láttak. Nem a te 17 évesen elvesztett szüzességed fogja kicsapni a biztosítékot.

4. Ha tudja, hogy nem vagy szűz akkor megvizsgál. De nem hiszem, hogy a leleteden szereplő szakszavakat érteni fogják. Illetve neked sem kötelező megmutatni a szüleidnek.

5. Inkább irass fel fog.gátlót. ha a szüleid megkérdezik mire kaptad válaszolj annyit, hogy hormonprobléma.

2020. okt. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

#9

Igazad van, inkább ő szedjen tablettát, minthogy a fiú húzzon gumit a farkára.

A tabi jóval károsabb, nem kellene szedni főleg ennyire fiatalon.

A gumit meg ki lehet bírni.

(Fiú vagyok)

2020. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!